Vivo na český trh uvádí modely mobilů vivo X200 a X200 Pro

DomůHardware

Vivo na český trh uvádí modely mobilů vivo X200 a X200 Pro

Společnost vivo na trh v České republice uvádí své nejnovější vlajkové modely řady X, tedy modely X200 a X200 Pro.

eMan investicí do Hardwaria vstupuje do IoT. Tržby firmy vzrostly na 224 milionů Kč
WhatsApp nově umožňuje posílat videa a fotky, které se zobrazí jen jednou
Startup Korkuma pro prodej přes video navázal spolupráci s platformou Shoptet
Kybernetickým útokům se vyšetřovatelé věnují méně než běžné kriminalitě

Společnost vivo na trh v České republice uvádí své nejnovější vlajkové modely řady X, tedy modely X200 a X200 Pro.

Řada X200 představuje další technologický skok vpřed a může se pochlubit inovovaným teleobjektivem vyvinutým se společností ZEISS, dlouhou výdrží baterie, vysokou odolností nebo elegantním a sofistikovaným designem.

Vrcholný model vivo X200 Pro míří na český trh s doporučenou maloobchodní cenou 29 999 CZK, model X200 pak s doporučenou maloobchodní cenou 23 999 CZK. U vybraných prodejců zákazníci získají k nákupu nabíjecí adaptér vivo 90W FlashCharge v hodnotě 599 CZK jako dárek.

Kromě toho u vybraných prodejců čeká i možnost zvýhodnění při výkupu starého smartphonu na protiúčet, služby nákupu na splátky bez navýšení nebo slevy 10 % při předložení studentského průkazu ISIC.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0