YSoft SafeQ nově zajistí bezpečný tisk ze SAP

DomůByznysKyberbezpečnost

YSoft SafeQ nově zajistí bezpečný tisk ze SAP

Bezpečnostní vylepšení při zadávání tiskových úloh oznámila společnost Y Soft, kdy její softwarový nástroj YSoft SafeQ nově zajistí bezpečný tisk z ERP programu SAP.

Nové vysílačky Vokkero Guardian pro bezpečnostní složky
S daty z monitoringu pacientů je možné manipulovat
Aplikace účtenkovka. ‚Vývojáři jen správně neudělali to, co měli,‘ myslí si odborník na kyberbezpečnost
Počet kyberútoků na nemocnice vzrostl za dva měsíce o 45 {94956223523e30c8113a3a8d6a5ce4812a2cbdf57d9d14e19ce953758f5ce762}
Bezpečnostní vylepšení při zadávání tiskových úloh oznámila společnost Y Soft, kdy její softwarový nástroj YSoft SafeQ nově zajistí bezpečný tisk z ERP programu SAP. Integrace YSoft SafeQ a SAP zvyšuje zabezpečení dokumentů a přehled o přenosu informací.

Obchodní dokumenty spravované v systému SAP mohou být nově zpracovávány formou zabezpečených tiskových front pomocí nástroje YSoft SafeQ. Uživatelé si mohou vytištěné dokumenty vyzvednout na základě autentizace uživatele na jakékoliv tiskárně vybavené YSoft SafeQ v podnikové síti. Tím zásadně vzroste bezpečnost dokumentů – vytištěné stránky nejsou ponechány odkryté v zásobnících tiskáren. Tiskne se až v momentě, kdy je uživatel u tiskárny. YSoft SafeQ umí také zpracovávat dávkový tisk ze SAP a dokumenty tisknout v původním pořadí. Možná je i podpora přímé tiskové fronty.

Firmy mohou navíc využívat rozsáhlých nástrojů reportingu, kterými YSoft SafeQ disponuje. Výpočet nákladů na tiskové aktivity spadající pod SAP může být cestou, jak efektivně snížit náklady a zamezit plýtvání v duchu udržitelnosti dlouhodobého rozvoje společnosti.

Y Soft nabízí tři úrovně integrace mezi YSoft SafeQ a SAP. Úvodní dvě úrovně bude zajišťovat partnerská síť prodejců Y Softu ve spolupráci se SAP administrátory klienta. V případě požadavku na hlubší integraci a zapojení podniku do pokročilých funkcí poskytne Y Soft vlastní profesionální servisní tým.

Všechna dostupná rozšíření a integrace pro pokročilou správu tisku a digitalizaci dokumentů si můžete prohlédnout na webové stránce YSoft SafeQ Extensions and Integrations webpage. Tyto nástroje byly dříve dostupné pouze prostřednictvím partnerského portálu. Nyní jsou k dispozici stávajícím i potenciálním zákazníkům na webových stránkách společnosti www.ysoft.com. Dostupná řešení umožňují společnosti Y Soft a jejím partnerům z řad prodejců navrhovat řešení odpovídající specifickým potřebám zákazníků.

Jedním z klientů využívajících YSoft SafeQ k centrální správě tiskových služeb pro téměř 30 000 zaměstnanců je Česká pošta, státní poskytovatel poštovních a souvisejících podpůrných služeb pro všechny české občany. Zároveň jde o podnik využívající ERP systém SAP a od nich vznikl požadavek směřovat tisk ze SAP přes YSoft SafeQ za účelem centrálního řízení veškerého tisku na všech organizačních jednotkách. Díky integraci mezi YSoft SafeQ a SAP může nyní Česká pošta bezpečně zpracovávat tiskové úlohy a optimalizovat přenos dat tiskových úloh v rámci jejich sítě. Uživatelé SAP mohou navíc díky integraci zobrazit stav tiskové úlohy přímo v rozhraní SAP NetWeaver.

Zdroj: Roklen24.cz

 

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0