Konference:  Kyberbezpečnost v síťových odvětvích

DomůKyberbezpečnost

Konference: Kyberbezpečnost v síťových odvětvích

I české firmy jsou oběťmi kyberútoků – podle statistik se v ČR uskuteční 100 kyberútoků měsíčně. Může se to stát i Vám, stejně jako jedné z (mnoha) českých firem, která v roce 2017 útok hackerů zažila.

Blokování webů nebo vynucení hesel. T-Mobile spouští bezpečné firemní tarify
Ransomware útoky si můžete najmout na webu. Je to jako frančíza
Kyberútoky 2021: Nové vektory útoků na síťová zařízení a zranitelnost 5G sítí
Kybernetická bezpečnost: Co přináší certifikace ISO 27001?
I české firmy jsou oběťmi kyberútoků – podle statistik se v ČR uskuteční 100 kyberútoků měsíčně. Může se to stát i Vám, stejně jako jedné z (mnoha) českých firem, která v roce 2017 útok hackerů zažila. Co konkrétně znamená být napaden hackery a jak se účinně bránit se dozvíte v jedné z prezentací na naší konferenci.

Hlavní důraz v tématech klademe na případové studie, nové zkušenosti a prevenci. Jak předcházet napadení, jak investovat do ochrany jenom tolik peněz, kolik je nezbytně nutné?

Zveme Vás na konferenci KYBERBEZPEČNOST V SÍŤOVÝCH ODVĚTVÍCH, 11. října 2018, Praha, hotel OLYMPIK, která je určená zejména firmám z oblasti vodárenství, energetiky, telekomunikací, dopravy a dalších síťových odvětví.

Registrujte se do 31.8. a získejte slevu 25{94956223523e30c8113a3a8d6a5ce4812a2cbdf57d9d14e19ce953758f5ce762}!

PROGRAM:

Synergie požadavků GDPR a zákona o kybernetické bezpečnosti.
Požadavky GDPR v souvislosti s best practice v ochraně dat a informací a implementací požadavků zákona o kybernetické bezpečnosti z pohledu výrobce elektrické energie a zároveň subjektu kritické informační infrastruktury státu.
Daniel Rous, ředitel útvaru ochrana Skupiny ČEZ, bezpečnostní ředitel Skupiny ČEZ, ČEZ, a.s.

Kyberbezpečnost – co platí pro dodavatele v energetice?
Do čeho se vyplatí investovat a do čeho ne? Dvacet tisíc nebo dvacet miliónů?
Jak najít finanční strop rozpočtu pro kyberbezpečnost vaší společnosti – kolik je opravdu nutné investovat? Největší hrozby.
Zástupce PRE, Pražská energetika, a.s.

Správa, monitoring a zabezpečení hybridních IT a OT sítí.
Rozmach informačních technologií se projevil i v řídících sítích. Dříve izolované OT sítě dnes často využívají IP technologie.
Jaký je dopad této skutečnosti na bezpečnost? Jak se této skutečnosti postavit a jak pro to využít moderní nástroje centrální správy adresního prostoru (DDI) a řízení přístupu do sítí (NAC)?
Jak to efektivně spojit s nástroji síťového monitoringu a visibility IT aktiv? Jak toto všechno zjednoduší připojení OT sítí do hybridního SOCu?
Jindřich Šavel, obchodní ředitel, Novicom, s.r.o.

Hromadná správa a zabezpečení mobilních zařízení (Enterprise Mobility Management).
Prezentace bude založena na případových studiích několika kyberútoků z praxe. Mobilní zařízení (telefon, tablet, notebook aj.) je efektivní pracovní nástroj. Zaměstnanci mohou pracovat odkudkoli a kdykoli i na svých vlastních zařízeních (BYOD). Všechna tato zařízení a přístupy z nich do firemní sítě musí být pod kontrolou, což umožní technologie Enterprise Mobility Management. V kombinaci s vhodně zvolenými interními aplikacemi je toto řešení ideální pro urychlení pracovních procesů, zabezpečení dat a získání náskoku před konkurencí.
Ondřej Kubeček, obchodní ředitel, System4u, a.s.

Použití situační analýzy k detekci potencionálních útoků.
Detekce útoku z pohledu velkého operátora.
Michal Novák, Head of Information Security, O2, a.s.

Hackerský útok ve vodárenské firmě – případová studie
Analýza situace a chování zaměstnanců během útoku, první reakce na vzniklou situaci, zmapování škod, vyjednávání s hackery (vydírání), analýza, následná opatření. Jak se zabezpečit? Co zabezpečit jako první? Jak získat komplexní řešení ochrany?
Daniel Dunovský, Managing Director, ERA BHC CS, s.r.o.

Kybernetická hygiena, lidský faktor – nejslabší či nejsilnější?
Chování zaměstnanců, jednoduché tipy jak bez extra nákladů chránit svoje sítě.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0