Datová firma Pure Storage rozšiřuje výzkumné centrum v ČR, ředitelem je Paul Melmon

DomůByznys

Datová firma Pure Storage rozšiřuje výzkumné centrum v ČR, ředitelem je Paul Melmon

Pure Storage rozšiřuje své výzkumné a vývojové centrum v ČR, novým ředitelem se stal Paul Melmon.

Obrat Aukra za 2021 činí 175 milionů korun, proběhly transakce za 3,3 miliardy
Zásilkovna pod tlakem ÚOHS nebude vyžadovat po výdejnách exkluzivitu
O svůj email u Seznamu přijde až 200 000 uživatelů ročně. Firma zvýší bezpečnost
Hrozby pro macOS: Apple nejčastěji ohrožuje reklamní malware

Společnost Pure Storage, podnikající v oblasti poskytování pokročilých technologií a služeb v oblasti ukládání dat, oznámila rozšíření svého pražského výzkumného a vývojového centra a dalších aktivit v České republice.

Do vedení tohoto centra zároveň jmenovala zkušeného technologického lídra Paula Melmona (60). Tato oznámení představují další milník v závazku společnosti Pure Storage pokračovat v inovacích a investicích v České republice i celém regionu EMEA (Evropa, Blízký východ, Afrika), a podpořit tím globální růst.

„Dvěma základními hodnotami Pure Storage jsou inovace a orientace na zákazníka. Díky nim se naše firma stala jednou z nejrychleji rostoucích IT společností v historii. Mou vizí a cílem je zajistit, aby se pražské R&D centrum zásadní měrou podílelo na špičkových inovacích Pure Storage. Aby přispívalo ke konceptu ekonomiky as-a-service, podporovalo růst moderních aplikací a řešilo výzvy, které přináší silný nárůst nestrukturovaných dat a bezpečnostních hrozeb, jako je ransomware,“ řekl Paul Melmon a dodal: „Z výsledků pražského R&D centra jsme nadšeni. Plánujeme zdvojnásobit počet jeho zaměstnanců a převzít další strategické iniciativy napříč několika obchodními jednotkami.“

S cílem podpořit plány na další expanzi a růst svého multikulturního a různorodého týmu otevřela společnost Pure Storage vedle svého stávajícího sídla nové atraktivní kanceláře v Karlíně, který je díky vysoké koncentraci IT odborníků a technologických firem známý svou inovativní atmosférou.

Nové kanceláře zahrnují 450 moderních pracovních míst a nabízejí novým zaměstnancům možnost poznat inkluzivní a vstřícnou kulturu společnosti Pure Storage a zároveň se podílet na významných projektech a technologiích.

Výzkumné a vývojové centrum v Praze je jedním z pěti globálních výzkumných a vývojových center společnosti Pure Storage. Dvě se nacházejí v USA, v Mountain View v Kalifornii a v Bellevue ve státě Washington, další jsou v kanadském Vancouveru a v Bangalore v Indii, což společnosti zajišťuje globální pokrytí.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0