Kyndryl a Cisco nabídnou síťová řešení a edge computing

DomůSoftware

Kyndryl a Cisco nabídnou síťová řešení a edge computing

Poskytovatel služeb v oblasti IT infrastruktury Kyndryl a společnost Cisco oznámili technologické partnerství. Svým zákazníkům pomohou urychlit transformaci jejich společností na datově řízené firmy.

Cisco dodá General Motors bezdrátovou technologii pro testování vozů
Kvůli rozšíření funkcí programu Stealthwatch zakoupilo Cisco firmu Observable Networks
5 nejčastějších bezpečnostních problémů ve Webu 3.0 a Metaverzu
Weby ignorují nová právní pravidla o cookies

Poskytovatel služeb v oblasti IT infrastruktury Kyndryl a společnost Cisco oznámili technologické partnerství. Svým zákazníkům pomohou urychlit transformaci jejich společností na datově řízené firmy. Řešení od společnosti Cisco doplní správa služeb od Kyndrylu.  

Partnerství dvou velkých hráčů v IT odvětví pomůže klientským firmám zavést do běžného provozu cloudové služby, které jsou v dnešní době zásadní pro jejich další rozvoj. Společnostem zjednodušují obsluhu firemního IT prostředí, umožní také jeho lepší správu a flexibilitu. Cisco a Kyndryl budou spolupracovat i na poli vývoje. Představí nové privátní cloudové služby, síťová řešení či edge computing. Díky těmto řešením nebude třeba posílat data přes vzdálený cloud, místo toho se budou vyhodnocovat lokálně v místě jejich sběru. Nabídku partnerů ze společností Kyndryl a Cisco doplní softwarově definovaná síťová řešení (SDN) a vícesíťová řešení WAN, jež se využívají v prostředí s pokročilými bezpečnostními kapacitami.

Poptávka po takových řešeních raketově roste. „Firmy po celém světě a ve všech odvětvích se dožadují řešení a služeb, které by zefektivnily správu a provoz jejich hybridních cloudových a síťových výpočetních prostředí,“ vysvětluje Deborah Nevin, viceprezidentka společnosti Kyndryl pro globální partnerství. „Těší nás, že díky naší dlouhodobé spolupráci se společností Cisco můžeme zákazníkům zprostředkovat integrované technologie a služby, které zvýší hodnotu jejich současných investic do IT a zároveň poskytnou výhody pokročilých síťových řešení a edge computingu.“

V rámci svého partnerství mají společnosti Cisco a Kyndryl co nabídnout: poskytování technologií, odborných znalostí o infrastruktuře a správy služeb v průběhu celé cloudové zákaznické cesty. To znamená od prvotní strategie a migrace až po provoz, údržbu a podporu kompletního IT prostředí svých zákazníků.

Obě firmy budou rovněž využívat společné kapacity k usnadnění programování, realizace a investic v jednotlivých zemích a regionech. Zároveň využijí sílu svých diverzifikovaných partnerských ekosystémů k poskytování řady průmyslových a technologických řešení v oblastech sítí, datových center a cloudových strategií, zabezpečení, správy služeb a strategického outsourcingu.

Technologické spojení mezi oběma firmami je win-win situací pro obě firmy. „Kyndryl má inovace v krvi. Má i široké zkušenosti s poskytováním IT řešení tisícům zákazníků po celém světě,“ komentuje zprávu Keith Dyer, viceprezident společnosti Cisco pro globální firemní prodej a globální organizaci partnerství. „Jsme nadšeni tím, čeho mohou společnosti Cisco a Kyndryl společně dosáhnout při vývoji a poskytování nové generace správy služeb. Vzhledem k tomu, že mezi zákazníky roste poptávka po produktech typu as-a-service, budeme pokračovat ve vytváření nových koncepcí pro aplikace, které transformují sítě a řeší potřeby IT, abychom tuto poptávku uspokojili.“

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0