Kyndryl a Cisco nabídnou síťová řešení a edge computing

DomůSoftware

Kyndryl a Cisco nabídnou síťová řešení a edge computing

Poskytovatel služeb v oblasti IT infrastruktury Kyndryl a společnost Cisco oznámili technologické partnerství. Svým zákazníkům pomohou urychlit transformaci jejich společností na datově řízené firmy.

Cisco dodá General Motors bezdrátovou technologii pro testování vozů
Webex v květnu zvládne obousměrně tlumočit
Weby ignorují nová právní pravidla o cookies
Cisco představilo nový Webex a mění mu i logo

Poskytovatel služeb v oblasti IT infrastruktury Kyndryl a společnost Cisco oznámili technologické partnerství. Svým zákazníkům pomohou urychlit transformaci jejich společností na datově řízené firmy. Řešení od společnosti Cisco doplní správa služeb od Kyndrylu.  

Partnerství dvou velkých hráčů v IT odvětví pomůže klientským firmám zavést do běžného provozu cloudové služby, které jsou v dnešní době zásadní pro jejich další rozvoj. Společnostem zjednodušují obsluhu firemního IT prostředí, umožní také jeho lepší správu a flexibilitu. Cisco a Kyndryl budou spolupracovat i na poli vývoje. Představí nové privátní cloudové služby, síťová řešení či edge computing. Díky těmto řešením nebude třeba posílat data přes vzdálený cloud, místo toho se budou vyhodnocovat lokálně v místě jejich sběru. Nabídku partnerů ze společností Kyndryl a Cisco doplní softwarově definovaná síťová řešení (SDN) a vícesíťová řešení WAN, jež se využívají v prostředí s pokročilými bezpečnostními kapacitami.

Poptávka po takových řešeních raketově roste. „Firmy po celém světě a ve všech odvětvích se dožadují řešení a služeb, které by zefektivnily správu a provoz jejich hybridních cloudových a síťových výpočetních prostředí,“ vysvětluje Deborah Nevin, viceprezidentka společnosti Kyndryl pro globální partnerství. „Těší nás, že díky naší dlouhodobé spolupráci se společností Cisco můžeme zákazníkům zprostředkovat integrované technologie a služby, které zvýší hodnotu jejich současných investic do IT a zároveň poskytnou výhody pokročilých síťových řešení a edge computingu.“

V rámci svého partnerství mají společnosti Cisco a Kyndryl co nabídnout: poskytování technologií, odborných znalostí o infrastruktuře a správy služeb v průběhu celé cloudové zákaznické cesty. To znamená od prvotní strategie a migrace až po provoz, údržbu a podporu kompletního IT prostředí svých zákazníků.

Obě firmy budou rovněž využívat společné kapacity k usnadnění programování, realizace a investic v jednotlivých zemích a regionech. Zároveň využijí sílu svých diverzifikovaných partnerských ekosystémů k poskytování řady průmyslových a technologických řešení v oblastech sítí, datových center a cloudových strategií, zabezpečení, správy služeb a strategického outsourcingu.

Technologické spojení mezi oběma firmami je win-win situací pro obě firmy. „Kyndryl má inovace v krvi. Má i široké zkušenosti s poskytováním IT řešení tisícům zákazníků po celém světě,“ komentuje zprávu Keith Dyer, viceprezident společnosti Cisco pro globální firemní prodej a globální organizaci partnerství. „Jsme nadšeni tím, čeho mohou společnosti Cisco a Kyndryl společně dosáhnout při vývoji a poskytování nové generace správy služeb. Vzhledem k tomu, že mezi zákazníky roste poptávka po produktech typu as-a-service, budeme pokračovat ve vytváření nových koncepcí pro aplikace, které transformují sítě a řeší potřeby IT, abychom tuto poptávku uspokojili.“

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0