Cisco uvedlo Webex pro obranné složky a veřejný sektor

DomůSoftware

Cisco uvedlo Webex pro obranné složky a veřejný sektor

Cisco představilo komunikační platformu Webex for Defence, podle výrobce bezpečné komunikační řešení určené obraným složkám.

Weby ignorují nová právní pravidla o cookies
Kvalita poskytovatele připojení je první linií kybernetické ochrany
Cisco: hesla budou nahrazena ověřováním pomocí biometriky nebo bezpečnostních klíčů
5 nejčastějších bezpečnostních problémů ve Webu 3.0 a Metaverzu

Cisco představilo komunikační platformu Webex for Defence, podle výrobce bezpečné komunikační řešení určené obraným složkám.

Spolu s ním přichází také s Webexem určeným spolupráci organizací ve veřejném sektoru Webex for Government.

Webex pro obranu

Řešení Webex for Defense je speciálně vyvinuté pro Ministerstvo obrany Spojených států amerických. Získalo předběžné schválení od Agentury pro vojenské bezpečnostní systémy (DISA) pro provoz na úrovni IL5. Znamená to, že může podporovat národní bezpečnostní systémy ministerstva obrany, přenos neklasifikovaných sledovaných citlivých informací a kriticky důležitých informací u všech typů komunikace, včetně volání, schůzek a zpráv. Jedná se o ucelené řešení pro spolupráci, které je propojené s informační sítí ministerstva obrany prostřednictvím cloudových přístupových bodů spravovaných DISA a poskytované z datových center společnosti Cisco certifikovaných na úroveň IL5.

Řešení Webex for Defense zahrnuje celé portfolio zařízení Webex, která uživatelům umožňují bezpečné připojení z telefonu, počítače nebo videokonferenčního systému. Ucelená sada administrátorských a uživatelských ovládacích prvků umožňuje hladkou a bezpečnou komunikaci a spolupráci s interními a externími uživateli i s partnery ministerstva obrany a zajišťuje, že citlivá data nemohou uniknout a informace vždy zůstanou důvěrné. Díky funkcím jako kontext schůzky nebo indikátory stupně utajení mohou správci a organizátoři snadno aplikovat specifická pravidla.

Bezpečné řešení pro veřejnou správu

Cisco u všech produktů a funkcí bezpečnost a ochranu soukromí zákazníků na první místo. Díky vyspělé metodice vývoje a transparentním zásadám ochrany dat překonává zabezpečení platformy Webex požadavky úrovně IL5.

Vedle podpory velmi specifických potřeb zákazníků z oblasti obrany nabízí Cisco také verzi platformy Webex pro veřejnou správu autorizovanou v rámci Federálního programu pro správu rizik a autorizací (FedRAMP). Ta je určená státním institucím a firmám obranného průmyslu. Platformy Cisco Webex for Defense a Webex for Government tak představují obzvlášť bezpečná řešení pro spolupráci ve veřejném sektoru.

 

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0