Predrag Jovanovic řídí vývoj CRM platformy v pražském týmu Pipedrive

DomůLidé

Predrag Jovanovic řídí vývoj CRM platformy v pražském týmu Pipedrive

Estonský scaleup Pipedrive, který vyvinul CRM platformu pro marketingové a obchodníky SME firem, má nového vedoucího vývoje – rozvoj CRM platformy bude řídit Predrag Jovanovic.

Pale Fire Capital navýšila svůj podíl v JenPráce.cz na 80 %
Bondster umožní investici do úvěrů zajištěných bitcoiny
Rok 2020 akceleroval potřebu digitalizace
Směrnice NIS 2 – nutné zlo, či příležitost brát kyberbezpečnost vážně?

Estonský scaleup Pipedrive, který vyvinul CRM platformu pro marketingové a obchodníky SME firem, má nového vedoucího vývoje – rozvoj CRM platformy bude řídit Predrag Jovanovic.

Jovanovic působil v Outreach či v Microsoftu, kde spolupracoval mimo jiné i s českými vývojáři. Zkušený programátor se zabývá vývojem softwarové infrastruktury, vedením týmů a vylepšováním procesů, v Pipedrive se stane ředitelem vývoje a výzkumu pro stěžejní produkt firmy. Rovněž pomůže se strategickým rozvojem a expanzí stávající platformy.

„Pipedrive zažívá další vzrušující etapu své cesty. Pokračujeme v globálním škálování a rozšiřujeme své schopnosti při vývoji softwaru, které nás připraví na budoucnost. Jsem nadšený, že mohu Predraga přivítat v našem týmu. Bude mít na starosti oddělení výzkumu a vývoje, které je zodpovědné za samotné jádro Pipedrive CRM, a jsem přesvědčen, že jeho schopnosti vést tým a zkušenosti s provozem vývoje softwaru budou nedílnou součástí růstu firmy,“ říká Agur Jõgi, CTO Pipedrive, jenž Predraga s nabídkou oslovil.

„Pipedrive sleduji dlouhodobě a baví mě přístup vývojářů k vývoji produktů. V Pipedrive je cítit neskutečná vášeň pro to, co každý dělá. Atmosféra, kdy jsou lidé naladěni na společný cíl a pracují na něm společně, i skvělá firemní kultura se doplňují s neuvěřitelným zápalem pro technologie. Spíš než na provádění revoluce se chci zaměřit na fungování firmy, procesy i samotný produkt. Snažit se zjistit, co funguje skvěle, pomáhat rozvíjet startupovou kulturu pomocí vyspělých procesů tam, kde se to hodí,“ dodává Predrag Jovanovic, vedoucí výzkumu a vývoje v Pipedrive.

Pandemický nápor uživatelů prověřil infrastrukturu Skypu a Teams

Odborné zkušenosti, které Predrag Jovanovic během své kariéry získal, pomůžou posunout služby Pipedrive na vyšší úroveň. Rovněž bude zodpovídat za týmy v Praze, Tallinnu, Tartu a Lisabonu. Zkušenosti s kritickým managementem si ozkoušel během pandemické doby v Microsoftu, kde působil dohromady přes sedm let.

Tu dobu strávil řízením infrastruktury pro Microsoft Teams, která v covidovém období zaznamenala až sedminásobný nárůst objemu přenesených dat. V předchozích letech řídil infrastrukturu pro Skype Messaging, který používaly více než stovky milionů uživatelů, protékaly přes něj každou sekundu miliony zpráv a neustále rozšiřoval nabídku funkcí.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0