Slovenskou pobočku Seznam.cz řídí Martin Kaniansky

Slovenskou pobočku Seznam.cz řídí Martin Kaniansky

Slovenskou pobočku firmy Seznam.cz řídí Martin Kaniansky.

Kritická infrastruktura zbrojí proti kybernetickým útokům a sabotážím
V Čechách se nadále objevuje bankovní malware Cerberus
Útok skupiny Lazarus: Kyberšpionáž mířila na letecké a obranné společnosti
Datalogic za 400 milionů Kč kupuje brněnskou společnost Pekat Vision

Novou, a zároveň první zahraniční pobočku české internetové jedničky Seznam.cz se sídlem v Bratislavě vede od května zkušený profesionál v oboru e-commerce Martin Kaniansky.

V roli Country Managera bude řídit a rozvíjet tým několika desítek zaměstnanců, kteří nastoupí na otevřené vývojové a programátorské pracovní pozice.

„Velmi mě těší, že jsem dostal příležitost stát se součástí týmu, který rozbíhá vůbec první pobočku technologické jedničky Seznam.cz na Slovensku. Zároveň mám velkou radost z toho, že dáme příležitost místním šikovným vývojářům a produktovým manažerům podílet se na rozvoji oblíbených seznamáckých služeb,“ říká ke svému nástupu do společnosti Martin Kaniansky.

Kaniansky v minulosti pracoval v několika digitálních týmech mediální agentury MediaCom v Bratislavě i v Praze. Následně vedl marketingové a obchodní oddělení části slovenské pobočky Centrum Holdings. Posledních šest let působil ve společnosti Sygic, lídra na trhu digitálních navigací, kde vedl divizi E-commerce a marketingu pro rezidentní zákazníky. Ve svém volném čase se věnuje hlavně rodině a je velkým fanouškem nejnovějších technologií, inovací a také různorodých sportovních aktivit.

„Pro naše služby neustále hledáme odborníky napříč všemi obory. Zejména o seniorní vývojářské pozice je na tuzemském trhu velký zájem, proto jsme se rozhodli dát příležitost i zájemcům ze Slovenska. Vzhledem k tomu, že u sousedů máme v nabídce více jak dvě desítky pozic, dává nám smysl otevřít v Bratislavě samostatnou pobočku, aby se lidé nemuseli za prací stěhovat,“ vysvětluje Igor Kalaš, Business Development Director Seznam.cz, důvod expanze českého technologického lídra na slovenský trh.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 1