Daniel Petrásek nastupuje na pozici Business Development Director v Thein Digital

DomůLidé

Daniel Petrásek nastupuje na pozici Business Development Director v Thein Digital

Daniel Petrásek nastupuje na pozici Business Development Director v Thein Digital

MALL Group šla v roce 2020 do zisku, obrat činil 21 miliard
Prezident Biden útočí na Amazon za neplacení daní v USA
COVID v byznysu: Kanceláře Avastu jsou od března prázdné, tržby přesto rostou
Cisco chtělo šetřit, místo toho kupuje Acacii za 4,5 mld. dolarů

Společnost Thein Digital patřící do skupiny Thein, která se zaměřuje na rozvoj technologických společností v oboru ICT, kyberbezpečnosti a průmyslu 4.0 z České a Slovenské republiky, posiluje tým o nové členy.

Do vedoucí pozice Business Development Director nově přichází Daniel Petrásek. Thein Digital ale také obohatí Michael Anderle ve funkci Senior IT konzultant a Jan Havlíček jako produktový manažer.

Thein Digital rozšiřuje své řady a vítá několik nových tváří. Rozrůstající se tým společnosti obohatí Daniel Petrásek, který s sebou do funkce Business Development Director přináší dlouholeté zkušenosti z oblasti managementu a podnikového rozvoje v sektorech jako je například bankovnictví, logistika, retail nebo i státní správa.

Do Thein Digital přichází ze společnosti Diebold Nixdorf, kde se jako Channel Director EMEA East a Business Development Director pro střední Evropu zabýval nejen obchodním rozvojem, ale i řízením partnerské sítě v téměř 30 zemích. V minulosti působil například také ve společnosti IBM nebo Computer Sciences Corporation. V Thein Digital bude mít Daniel Petrásek na starosti rozvoj nové oblasti udržitelnosti, řešení pro energetický management, rozvoj podnikání v oblasti privátních 5G a v neposlední řadě i vybrané klíčové zákazníky.

„Po jedenácti letech v Diebold Nixdorf byl čas na změnu. S Thein Digital sdílím vizi digitalizace, trvalé udržitelnosti i ambice posunout celou českou sféru ICT a průmyslu kupředu. Nejen díky tomu do své funkce nastupuji s nadšením a odhodláním využít všech svých dosavadních zkušeností pro maximálně možný rozvoj společnosti. Věřím, že naše spolupráce bude oboustranně přínosná,” říká o svém nástupu Petrásek.

Jako Senior IT konzultant čerstvě nastoupil také Michael Anderle, který přichází z firmy Hewlett Packard Enterprise, kde pracoval téměř 19 let na pozici Storage Technology Consultant.

Novým produktovým manažerem se stal Jan Havlíček. Ve své kompetenci bude mít rozšíření produktového portfolia o veškeré služby v oblasti AWS a kontejnerové aplikační infrastruktury. Do Thein Digital přišel ze společnosti SpaceKnow, kde se staral o předprodejní podporu obchodního týmu při práci na obchodních příležitostech a o delivery stejně jako projektový management na realizovaných projektech.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0