Tesla zahájila prodej chytrých krmítek pro rybičky

DomůHardware

Tesla zahájila prodej chytrých krmítek pro rybičky

Společnost Witty rozšířila svou nabídku zařízení inteligentní domácnosti o chytré krmítko pro rybičky a další vodní živočichy chované v akváriích.

Bitcoin dál posiluje, překonal hranici 30.000 dolarů
Cena bitcoinu přesáhla 68.000 dolarů, blíží se dosavadnímu maximu
O2 a T-Mobile čelily výpadku služeb ve svých sítích
Každý osmý Čech ve svém telefonu někdy našel sledovací aplikaci

Společnost Witty rozšířila svou nabídku zařízení inteligentní domácnosti o chytré krmítko pro rybičky a další vodní živočichy chované v akváriích.

Akvaristé si s krmítkem Tesla Smart Fish Feeder mohou být jistí, že bude o jejich rybičky postaráno i když budou delší dobu na cestách.

Chytré krmítko Tesla Smart Fish Feeder, opatřené základnou otočnou o 360 stupňů, lze umístit na sklo kryjící akvárium nebo na stěnu akvária s maximální tloušťkou 24 milimetrů. Je tedy vhodné pro domácí akvária všech velikostí a typů a se zásobníkem o objemu 200 mililitrů pojme dostatečnou zásobu krmiva i na delší dobu. Použít lze jak granulovaná, tak i vločková krmiva, snadno doplňovaná po odsunutí krytky zásobníku, bez nutnosti sejmout krmítko z akvária.

Akvarijní krmítko Tesla Smart Fish Feeder lze prostřednictvím přehledného LCD displeje a ovládacích tlačítek naprogramovat na krmení v pravidelných intervalech (až 3krát denně), samozřejmě včetně nastavení množství dávkovaného krmiva (1 až 3 porce) a možnosti manuálního ovládání krmítka (s dávkováním 1 až 5 porcí krmiva). Akvaristé navíc mohou krmítko ovládat i na dálku – po internetu prostřednictvím aplikace Tesla Smart v mobilním telefonu. Stačí jen krmítko připojit k domácí Wi-Fi síti. V mobilní aplikaci, která je plně přeložena do češtiny, je k dispozici rovněž týdenní přehled historie krmení.

Designové akvarijní krmítko s velmi tichým pohonem je napájeno prostřednictvím běžného microUSB kabelu (je součástí balení krmítka) a standardní nabíječky na mobilní telefony. Součástí balení je rovněž držák na pevné uchycení krmítka na akvárium, protože zařízení nesmí spadnout do vody.

Technické specifikace

funkce Naprogramování času a množství krmení, sedmidenní historie krmení
příkon DC, 5 V, 1 A
kapacita zásobníku na krmivo 200 ml
Připojení k internetu Wi-Fi 2,4 GHz IEEE 802.11b/g/n, Bluetooth
APLIKACE Tesla Smart pro Google Android a Apple iOS
ROZMĚRY a hmotnost 155 × 70 × 109 mm, 198 g
maximální tloušťka skla 24 mm
doporučená cena 999 Kč

 

Chytré akvarijní krmítko Tesla Smart Fish Feeder je nyní dostupné u vybraných prodejních partnerů a brzy bude v prodeji také na e-shopu Tesla Smart , a to za 999 Kč.

 

 

 

 

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 2