DomůHardware

Y Soft se zaměří na bezpečnost hardware v oblasti IoT, společnost spustila nový web

Česká globální společnost Y Soft® Corporation, přední poskytovatel podnikových kancelářských řešení, spustila v úterý nové webové stránky. Na nich firma oznámila dostupnost architektury systému YSoft SafeQ pro přechod na cloudové řešení. Zároveň se společnost více zaměří na obchodní činnost v oblasti hardware tzv. internetu věcí (IoT). Firma za tím účelem představila novou divizi IOTA Hardware.

Google zdražuje flexibilní tarify služby Workspace
Rok 2020 akceleroval potřebu digitalizace
Výrobní firmy jdou do cloudu, hyperautomatizace pomůže s růstem
Překročení hranic – firemní tisk na domácí tiskárně

Česká globální společnost Y Soft® Corporation, přední poskytovatel podnikových kancelářských řešení, spustila v úterý nové webové stránky. Na nich firma oznámila dostupnost architektury systému YSoft SafeQ pro přechod na cloudové řešení. Zároveň se společnost více zaměří na obchodní činnost v oblasti hardware tzv. internetu věcí (IoT). Firma za tím účelem představila novou divizi IOTA Hardware.

Vlajkový produkt firmy, řešení pro zabezpečení a správu podnikového tisku YSoft SafeQ, nově podporuje architekturu cloudu. „Klienti z řad firem všech velikostí přecházejí na využívání cloudu z mnoha důvodů, ale především kvůli snížení nákladů na správu serverů a údržbu. Výhody přechodu na cloud, či na řešení založeném částečně na cloudu a částečně na “on-premise” architektuře (běžně označovaném jako tzv. hybridní cloud, resp. EDGE Cloud), se týkají i tiskových služeb, včetně procesů tisku, kopírování a digitalizace dokumentů,“ uvedl Y Soft v tiskové zprávě.

Správa tisku YSoft SafeQ podporuje cloudové řešení Microsoft Azure, Amazon Web Services i služby hostované u jiných datových center. Pro administrátory nabízí systém uživatelsky přívětivé online přehledy pro řízení tisku, monitoring a reporting. Zákazníci mohou také s pomocí Y Soft šablon přímo exportovat data do business-inteligence aplikací, například Microsoft PowerBI nebo Tableau. Architektura YSoft SafeQ v soukromém či hybridním cloudu poskytuje podle vedení společnosti stejnou škálovatelnost, vysokou dostupnost a dostatek zdrojů ve srovnání s on-premise řešením.

„Námaha se změnou architektury YSoft SafeQ 6 přinesla výhody spočívající v uspokojení potřeby našich zákazníků přesunout infrastrukturu tiskových služeb do cloudu,“ uvedl vedoucí produktů Y Soft Wouter Koelewijn. „Našim klientům jsme schopni nabídnout zavedení YSoft SafeQ 6 v cloudu se stejnými cenami a výběrem licencí nebo předplatného jako v případě implementace řešení na jejich straně,“ dodal CPO Y Softu.

“Společnosti všech velikostí stále více přesouvají informace do cloudu. Přístup Y Softu k řízení tisku a digitalizaci dokumentů založený na využití cloudu poskytuje flexibilitu a škálovatelnost pro vedoucí pracovníky v oblasti informačních technologií. Cloudové prostředí více vyhovuje jejich potřebám,” sdělila analytička International Data Corporation (IDC) Allison Correia.

Význam hardware roste – Y Soft IOTA Hardware Division

Produkt YSoft SafeQ začínal jako externí rozhraní k multifunkčním zařízením (MFD) v době, kdy k těmto zařízením nebyl dostupný přístup prostřednictvím API. Dnes Y Soft stále vyvíjí, testuje a vyrábí externí terminály spolu s čtečkami karet, 3D tiskárnami, platebními zařízeními a lehkými serverovými zařízeními. Ve skutečnosti představoval hardware 21 % objemu tržeb ve fiskálním roce 2018.

Průmysl tzv. internetu věcí (IoT) stále roste a rozhodující roli v něm má hardwarové vybavení. Společnost Y Soft proto poskytuje své výrobní kapacity firmám v portfoliu Y Soft Venture a umožňuje podporu dalších společností v oblasti služeb výroby. Proto je IOTA Hardware Division oficiálně označena jako provozní úsek společnosti. Schopnosti a kapacity divize IOTA Hardware v oblasti výroby, logistiky a skladování můžete vidět ve videu.

V důsledku nových schopností v oblasti cloudu, představení nové divize IOTA Hardware a plánovaného rozvoje Y Softu přepracovala společnost své webové stránky http://www.ysoft.com. Nová podoba webu nabízí jednodušší přístup k platformě YSoft SafeQ Enterprise Workflow, k produktům i řešením divize IOTA Hardware.

O Y Softu

Y Soft poskytuje inteligentní kancelářská řešení, která pomáhají budovat tzv. smart podnikání. Naší platformu pro workflow řešení YSoft SafeQ využívají korporace a společnosti SMB pro správu, optimalizaci a zabezpečení svých tiskových a digitálních procesů a pracovních postupů. Naše řešení 3D tisku jsou zaměřena na oblast vzdělávání, kde přinášejí jedinečné postupy a výhody v oblasti návratnosti nákladů.

Společnost byla založena v roce 2000, sídlí v Brně a disponuje s kancelářemi v Severní a Latinské Americe, v Evropě, na Středním východě a v Africe (EMEA), a také v oblasti Asie a Tichomoří (APAC). Další informace naleznete na adrese www.ysoft.com.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0