DomůHardware

Y Soft se zaměří na bezpečnost hardware v oblasti IoT, společnost spustila nový web

Česká globální společnost Y Soft® Corporation, přední poskytovatel podnikových kancelářských řešení, spustila v úterý nové webové stránky. Na nich firma oznámila dostupnost architektury systému YSoft SafeQ pro přechod na cloudové řešení. Zároveň se společnost více zaměří na obchodní činnost v oblasti hardware tzv. internetu věcí (IoT). Firma za tím účelem představila novou divizi IOTA Hardware.

Překročení hranic – firemní tisk na domácí tiskárně
Mews kupuje severoamerický systém pro správu hotelů Frontdesk Anywhere
Rok 2020 akceleroval potřebu digitalizace
Střední firmy stále preferují spíše on-premise poštovní servery

Česká globální společnost Y Soft® Corporation, přední poskytovatel podnikových kancelářských řešení, spustila v úterý nové webové stránky. Na nich firma oznámila dostupnost architektury systému YSoft SafeQ pro přechod na cloudové řešení. Zároveň se společnost více zaměří na obchodní činnost v oblasti hardware tzv. internetu věcí (IoT). Firma za tím účelem představila novou divizi IOTA Hardware.

Vlajkový produkt firmy, řešení pro zabezpečení a správu podnikového tisku YSoft SafeQ, nově podporuje architekturu cloudu. „Klienti z řad firem všech velikostí přecházejí na využívání cloudu z mnoha důvodů, ale především kvůli snížení nákladů na správu serverů a údržbu. Výhody přechodu na cloud, či na řešení založeném částečně na cloudu a částečně na “on-premise” architektuře (běžně označovaném jako tzv. hybridní cloud, resp. EDGE Cloud), se týkají i tiskových služeb, včetně procesů tisku, kopírování a digitalizace dokumentů,“ uvedl Y Soft v tiskové zprávě.

Správa tisku YSoft SafeQ podporuje cloudové řešení Microsoft Azure, Amazon Web Services i služby hostované u jiných datových center. Pro administrátory nabízí systém uživatelsky přívětivé online přehledy pro řízení tisku, monitoring a reporting. Zákazníci mohou také s pomocí Y Soft šablon přímo exportovat data do business-inteligence aplikací, například Microsoft PowerBI nebo Tableau. Architektura YSoft SafeQ v soukromém či hybridním cloudu poskytuje podle vedení společnosti stejnou škálovatelnost, vysokou dostupnost a dostatek zdrojů ve srovnání s on-premise řešením.

„Námaha se změnou architektury YSoft SafeQ 6 přinesla výhody spočívající v uspokojení potřeby našich zákazníků přesunout infrastrukturu tiskových služeb do cloudu,“ uvedl vedoucí produktů Y Soft Wouter Koelewijn. „Našim klientům jsme schopni nabídnout zavedení YSoft SafeQ 6 v cloudu se stejnými cenami a výběrem licencí nebo předplatného jako v případě implementace řešení na jejich straně,“ dodal CPO Y Softu.

“Společnosti všech velikostí stále více přesouvají informace do cloudu. Přístup Y Softu k řízení tisku a digitalizaci dokumentů založený na využití cloudu poskytuje flexibilitu a škálovatelnost pro vedoucí pracovníky v oblasti informačních technologií. Cloudové prostředí více vyhovuje jejich potřebám,” sdělila analytička International Data Corporation (IDC) Allison Correia.

Význam hardware roste – Y Soft IOTA Hardware Division

Produkt YSoft SafeQ začínal jako externí rozhraní k multifunkčním zařízením (MFD) v době, kdy k těmto zařízením nebyl dostupný přístup prostřednictvím API. Dnes Y Soft stále vyvíjí, testuje a vyrábí externí terminály spolu s čtečkami karet, 3D tiskárnami, platebními zařízeními a lehkými serverovými zařízeními. Ve skutečnosti představoval hardware 21 {94956223523e30c8113a3a8d6a5ce4812a2cbdf57d9d14e19ce953758f5ce762} objemu tržeb ve fiskálním roce 2018.

Průmysl tzv. internetu věcí (IoT) stále roste a rozhodující roli v něm má hardwarové vybavení. Společnost Y Soft proto poskytuje své výrobní kapacity firmám v portfoliu Y Soft Venture a umožňuje podporu dalších společností v oblasti služeb výroby. Proto je IOTA Hardware Division oficiálně označena jako provozní úsek společnosti. Schopnosti a kapacity divize IOTA Hardware v oblasti výroby, logistiky a skladování můžete vidět ve videu.

V důsledku nových schopností v oblasti cloudu, představení nové divize IOTA Hardware a plánovaného rozvoje Y Softu přepracovala společnost své webové stránky http://www.ysoft.com. Nová podoba webu nabízí jednodušší přístup k platformě YSoft SafeQ Enterprise Workflow, k produktům i řešením divize IOTA Hardware.

O Y Softu

Y Soft poskytuje inteligentní kancelářská řešení, která pomáhají budovat tzv. smart podnikání. Naší platformu pro workflow řešení YSoft SafeQ využívají korporace a společnosti SMB pro správu, optimalizaci a zabezpečení svých tiskových a digitálních procesů a pracovních postupů. Naše řešení 3D tisku jsou zaměřena na oblast vzdělávání, kde přinášejí jedinečné postupy a výhody v oblasti návratnosti nákladů.

Společnost byla založena v roce 2000, sídlí v Brně a disponuje s kancelářemi v Severní a Latinské Americe, v Evropě, na Středním východě a v Africe (EMEA), a také v oblasti Asie a Tichomoří (APAC). Další informace naleznete na adrese www.ysoft.com.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0