Zásilkovna.cz spojuje síly s Lidlem. U prodejen nainstaluje výdejní boxy

DomůByznys

Zásilkovna.cz spojuje síly s Lidlem. U prodejen nainstaluje výdejní boxy

Zásilkovna hlásí nového obchodního partnera. Je jím jeden z největších obchodních řetězců v zemi Lidl.

Smazat do hodiny od doručení příkazu. Vnitro předložilo zákon proti šíření teroristického obsahu
Luboš Chládek novým CEO BNP Paribas Cardif sdíleného IT centra pro EMEA
Lenovo hlásí zdvojnásobení tržeb na 650 milionů USD. Investuje do výzkumu
Google v reakci na nový zákon omezí náhledy zpráv

Zásilkovna spojuje síly s Lidlem. U prodejen nainstaluje výdejní boxy.

Zásilkovna bude na nově otevřených provozovnách společnosti Lidl instalovat své Z-Boxy, bezdotyková samoobslužná výdejní místa. V pořadu SZ Byznys to řekl Kamil Chalupa, mluvčí Zásilkovny.

Česká logisticko-technologická firma Zásilkovna oznamuje novou spolupráci, tentokrát s jedním z největších obchodních řetězců v tuzemsku. Do letošního června rozmístí u devíti nových provozoven Lidl po celém Česku Z-Boxy, bezdotyková samoobslužná výdejní místa.

První box už existuje, s otevřením nové prodejny Lidlu ho spustili ve Slavkově u Brna. Zásilkovna spustila Z-Boxy loni na konci září. Aktuálně jich v Česku funguje 102. V letošním roce plánuje firma jejich počet výrazně rozšířit o tisíce dalších. Kromě Česka a Slovenska i v dalších zemích střední Evropy.

„Velmi si cením toho, že se naším partnerem stal jeden z největších obchodních řetězců v České republice. Zákazníci jak Lidlu, tak Zásilkovny si budou moci najednou zakoupit potraviny a nejnutnější zboží v kamenné prodejně, ale také vyzvednout své zásilky objednané na internetu, což v současné pandemické situaci navíc velmi ocení “ říká Simona Kijonková, zakladatelka Zásilkovny a šéfka skupiny Packeta, do které firma patří.

„Věřím, že se vzájemná spolupráce bude dále rozšiřovat, a to nejen v České republice, ale i v dalších zemích střední Evropy,“ říká žena, jejíž firma nedávno po vleklých problémech ukončila spolupráci s Českou poštou.

 

Zdroj: SeznamZpravy.cz

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0