Zásilkovna.cz spojuje síly s Lidlem. U prodejen nainstaluje výdejní boxy

DomůByznys

Zásilkovna.cz spojuje síly s Lidlem. U prodejen nainstaluje výdejní boxy

Zásilkovna hlásí nového obchodního partnera. Je jím jeden z největších obchodních řetězců v zemi Lidl.

Ve více než polovině detekcí v Česku cílil spyware na uživatelská hesla
IBM za miliardy kupuje český startup Manta pro čištění AI dat
Vyšetření sítnice umělou inteligencí už není sci-fi
Weby ignorují nová právní pravidla o cookies

Zásilkovna spojuje síly s Lidlem. U prodejen nainstaluje výdejní boxy.

Zásilkovna bude na nově otevřených provozovnách společnosti Lidl instalovat své Z-Boxy, bezdotyková samoobslužná výdejní místa. V pořadu SZ Byznys to řekl Kamil Chalupa, mluvčí Zásilkovny.

Česká logisticko-technologická firma Zásilkovna oznamuje novou spolupráci, tentokrát s jedním z největších obchodních řetězců v tuzemsku. Do letošního června rozmístí u devíti nových provozoven Lidl po celém Česku Z-Boxy, bezdotyková samoobslužná výdejní místa.

První box už existuje, s otevřením nové prodejny Lidlu ho spustili ve Slavkově u Brna. Zásilkovna spustila Z-Boxy loni na konci září. Aktuálně jich v Česku funguje 102. V letošním roce plánuje firma jejich počet výrazně rozšířit o tisíce dalších. Kromě Česka a Slovenska i v dalších zemích střední Evropy.

„Velmi si cením toho, že se naším partnerem stal jeden z největších obchodních řetězců v České republice. Zákazníci jak Lidlu, tak Zásilkovny si budou moci najednou zakoupit potraviny a nejnutnější zboží v kamenné prodejně, ale také vyzvednout své zásilky objednané na internetu, což v současné pandemické situaci navíc velmi ocení “ říká Simona Kijonková, zakladatelka Zásilkovny a šéfka skupiny Packeta, do které firma patří.

„Věřím, že se vzájemná spolupráce bude dále rozšiřovat, a to nejen v České republice, ale i v dalších zemích střední Evropy,“ říká žena, jejíž firma nedávno po vleklých problémech ukončila spolupráci s Českou poštou.

 

Zdroj: SeznamZpravy.cz

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0