První ThinkPad s procesorem Snapdragon s AI a 5G

DomůHardware

První ThinkPad s procesorem Snapdragon s AI a 5G

Lenovo představilo v rámci veletrhu MWC zcela nový ThinkPad X13s vyvinutý ve spolupráci se společnostmi Qualcomm Technologies a Microsoft.

Cisco chtělo šetřit, místo toho kupuje Acacii za 4,5 mld. dolarů
Stanislav Šmolík je novým generálním ředitelem DNS
Kyberútok na olomoucký magistrát ochromil úřad
OPPO se Spotify budou poskytovat přehrávání hudby v ColorOS 13

Lenovo představilo v rámci veletrhu MWC zcela nový ThinkPad X13s vyvinutý ve spolupráci se společnostmi Qualcomm Technologies a Microsoft.

Jedná se o první notebook poháněný prémiovým procesorem Snapdragon 8cx Gen 3 s operačním systémem Windows 11 Pro.

Ultratenký a ultralehký design bez ventilátoru zajistí tichý provoz a posunuje tak uživatelskou zkušenost na novou úroveň. Ohromí hlavně neuvěřitelnou výdrží baterie až 28 hodin, umělou inteligencí, rozšířenými možnostmi připojení 5G včetně mmWave a podporou aplikací skrze platformu Microsoft App Assure pro nerušenou práci, bezproblémové zabezpečení a spolupráci.

Společnost Lenovo v rámci technologického veletrhu MWC představila notebooky ThinkBook 14s Yoga Gen 2 a ThinkBook 13s Gen 4 i. Nové modely přicházejí v duálních barevných tónech a zaujmou svým anodizovaným hliníkovým provedením. Jsou vybaveny chytrými inovativními technologiemi a vysoce výkonnými prvky, které posouvají možnosti v oblastech produktivity, spolupráce a bezpečnosti.

Dále je představený i nejnovější notebook ThinkPad X1 Exterme Gen 5, který posouvá výkon na zcela novou úroveň a je vhodný i pro ty nejnáročnější úlohy. Notebook je poháněný nejnovějšími procesory Intel vPro až 12. generace Intel Core i9 H series s operačním systémem Windows 11 Pro a dostupný s nejnovějšími grafickými procesory NVIDIA GeForce RTX Laptop GPUs.

Nebo také například ThinkPad X13s vyvinutý ve spolupráci se společnostmi Qualcomm Technologies, Inc. a Microsoft. Jedná se o první notebook poháněný prémiovým procesorem Snapdragon 8cx Gen 31 s operačním systémem Windows 11 Pro.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0