První ThinkPad s procesorem Snapdragon s AI a 5G

DomůHardware

První ThinkPad s procesorem Snapdragon s AI a 5G

Lenovo představilo v rámci veletrhu MWC zcela nový ThinkPad X13s vyvinutý ve spolupráci se společnostmi Qualcomm Technologies a Microsoft.

Tech Data v Česku nabízí partnerům software NVIDIA pro firmy
Proruští hackeři napadají stránky Ukrajiny a jejích podporovatelů
StartupJobs: Většinu kandidátů lákají pozice ve vývoji a IT
Elon Musk oznámil další změnu u placené funkce Twitter Blue

Lenovo představilo v rámci veletrhu MWC zcela nový ThinkPad X13s vyvinutý ve spolupráci se společnostmi Qualcomm Technologies a Microsoft.

Jedná se o první notebook poháněný prémiovým procesorem Snapdragon 8cx Gen 3 s operačním systémem Windows 11 Pro.

Ultratenký a ultralehký design bez ventilátoru zajistí tichý provoz a posunuje tak uživatelskou zkušenost na novou úroveň. Ohromí hlavně neuvěřitelnou výdrží baterie až 28 hodin, umělou inteligencí, rozšířenými možnostmi připojení 5G včetně mmWave a podporou aplikací skrze platformu Microsoft App Assure pro nerušenou práci, bezproblémové zabezpečení a spolupráci.

Společnost Lenovo v rámci technologického veletrhu MWC představila notebooky ThinkBook 14s Yoga Gen 2 a ThinkBook 13s Gen 4 i. Nové modely přicházejí v duálních barevných tónech a zaujmou svým anodizovaným hliníkovým provedením. Jsou vybaveny chytrými inovativními technologiemi a vysoce výkonnými prvky, které posouvají možnosti v oblastech produktivity, spolupráce a bezpečnosti.

Dále je představený i nejnovější notebook ThinkPad X1 Exterme Gen 5, který posouvá výkon na zcela novou úroveň a je vhodný i pro ty nejnáročnější úlohy. Notebook je poháněný nejnovějšími procesory Intel vPro až 12. generace Intel Core i9 H series s operačním systémem Windows 11 Pro a dostupný s nejnovějšími grafickými procesory NVIDIA GeForce RTX Laptop GPUs.

Nebo také například ThinkPad X13s vyvinutý ve spolupráci se společnostmi Qualcomm Technologies, Inc. a Microsoft. Jedná se o první notebook poháněný prémiovým procesorem Snapdragon 8cx Gen 31 s operačním systémem Windows 11 Pro.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0