Pavlína Janíková viceprezidentkou Ness Czech

DomůLidé

Pavlína Janíková viceprezidentkou Ness Czech

Pavlína Janíková se stala viceprezidentkou systémového integrátora Ness Czech.

Značky se zabydlují v Metaverzu: Nike, Adidas, Red Bull nebo Coca Cola
Domácí uživatelé se vracejí k notebookům, 50 % zálohuje v cloudu
Michal Krčmář v Brašnářství Tlustý povede e-commerce, přichází z Alzy
Jan Kvasnička: Shoptet Univerzita poradí, jak založit e-shop a uspět na internetu

Do vedení společnosti Ness Czech, významného českého systémového integrátora a člena globální skupiny Ness Digital Engineering, nastoupila na pozici viceprezidentky pro HR & Marketing Pavlína Janíková.

Do nového působiště přichází s bohatými zkušenostmi z oblasti řízení lidských zdrojů a marketingu v nadnárodních IT firmách i z vlastního soukromého podnikání.

Pavlína Janíková, v oblasti IT známá pod jménem Mourečková, svou profesní kariéru zahájila ve společnosti SAP ČR, kde zodpovídala za oblast marketingu a PR. Pozici marketingové ředitelky pak zastávala ve společnosti Oracle Czech, kde se jako členka managementu podílela na projektu komplexní transformace procesů a firemní kultury, který významně přispěl k posílení pozice na českém a slovenském trhu. Zároveň se aktivně zapojila do globálních inovačních projektů, na jejichž základě se podařilo v Praze a v Brně vybudovat mezinárodní kompetenční centra podnikových služeb.

Po odchodu z korporátního světa založila Pavlína Janíková vlastní společnost se zaměřením na strategické řízení lidských zdrojů. Společně s týmem konzultantů v rámci ní realizovala několik dlouhodobých projektů v ČR i na Slovensku.

Na postu viceprezidentky pro HR & Marketing ve společnosti Ness Czech je zodpovědná za český i slovenský trh. „Mým hlavním úkolem je připravit a zrealizovat novou strategii, která 

přispěje k růstu povědomí o společnosti Ness Czech a jejích inovativních projektech a službách. Cílem je zejména podpořit plánovaný růst a rozvíjet odborné kompetence,“ říká Pavlína Janíková.

Zdroj: TZ

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0