Aukro spolupracuje se Zásilkovnou. Nově je možné zadat doručení zásilky přímo v aukčním systému

DomůByznys

Aukro spolupracuje se Zásilkovnou. Nově je možné zadat doručení zásilky přímo v aukčním systému

Aukro rozšiřuje nabídku přepravních metod a spouští přímou spolupráci se společností Zásilkovna. Nově je možné objednat doručení zásilky přímo v prostředí Aukra bez nutnosti ručního přepisování údajů do systému dopravce.

Online aukce Čechy stále lákají: Prodává se investiční zlato, fosilie i auta
Aukro, které patří do portfolia skupiny Pale Fire Capital, spouští Aukro REALITY
Aukro nově povede Sadílek, portál za rok prodal zboží za 3 miliardy Kč
Peter Topor z GymBeamu novým CEO Aukro.cz

Aukro rozšiřuje nabídku přepravních metod a spouští přímou spolupráci se společností Zásilkovna. Nově je možné objednat doručení zásilky přímo v prostředí Aukra bez nutnosti ručního přepisování údajů do systému dopravce.

Zákazníci tak ušetří čas, navíc v lednu je v rámci promo akce cena dopravy 49 Kč včetně DPH. Služba je pro Českou republiku spuštěna dnešním dnem.

„Chtěli jsme zákazníkům Aukra zjednodušit posílání balíčků, a proto jsme se dohodli na spolupráci se
Zásilkovnou. Nyní je možné odbavit přepravu v rámci našeho webu a samozřejmě lze i sledovat průběžný stav zásilky. Celkově služba přináší pro prodávající i kupující zvýšený komfort, vyšší kvalitu a také úsporu času. Zásilkovna má tisíce výdejních míst, a tak je poslání a vyzvednutí pohodlně dostupné. Velice mě těší, že jsme tuto novinku v Aukru zvládli interně implementovat do systémů ve velmi krátkém čase a uživatelé ji mohou využít hned zkraje nového roku 2022,“ uvedl Jan Sadílek, CEO Aukro.

„Těší nás, že se zástup našich partnerů a klientů rozšiřuje takovým tempem. Díky tomu můžeme nabídnout dalším milionům zákazníků platformy Aukro alternativní způsob doručení. Držíme se naší filozofie přinášet klientům stále nové a unikátní produkty a služby, které mění e-commerce a logistický trh. Díky našim širokým přepravním a technologickým možnostem jsme schopni zasáhnout zákazníky opravdu napříč celou Českou republikou a ti tak mohou využít naši síť více než 6 500 výdejních míst.
Zákazníci uvítají jak jednoduchost práce s naší mobilní aplikací, tak službu Mezi námi pro zasílání zásilek z Aukra,“ říká Simona Kijonková, zakladatelka Zásilkovny a CEO skupiny Packeta.

Jak to prakticky bude fungovat?

Prodejci mají dnešním dnem možnost vystavit nabídky s novým způsobem dopravy Zásilkovna přes Aukro. Při objednávání služby doručení balíčku přes web Aukro získá prodejce podací kód pro podání zásilky. Tu odnese na podací místo Zásilkovny, kde na základě podacího kódu získá štítek. Ten nalepí na balíček, který je následně předán do přepravy ke kupujícímu. V okamžiku podání zásilky (předání na podacím místě) je prodávajícímu na jeho Aukro účet naúčtována částka za dopravu.

Částka je pak fakturována spolu s ostatními poplatky Aukru na standardní faktuře. Přehled fakturovaných částek za dopravu vidí prodejce stejně jako rozpis ostatních poplatků v Moje Aukro. V pilotním režimu bude služba přístupná všem aktivním prodejcům z technických důvodů v tento moment s výjimkou těch, kteří jsou osvobození od poplatků. Primárním důvodem je technologická,
časová i finanční náročnost implementace výjimek pro minoritní skupinku uživatelů.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0