Daktela se svojí platformou expandovala do Srbska

DomůSoftware

Daktela se svojí platformou expandovala do Srbska

Softwarová technologická společnost Daktela rozšířila své působení do Srbska.

HPE v e-waste programu zpracovala vysloužilá IT zařízení o váze 373 letadel Airbus A320
ChatGPT má oficiální aplikaci pro iPhony, má i hlasové ovládání
Podvodné QR kódy se snaží oklamat uživatele mobilních zařízení
Prozatím nejsilnější DDoS útok roku 2022 přepisuje rekord z minulého roku

Globální technologická společnost Daktela rozšířila své působení do Srbska. Dále tak posiluje pozici lídra v oblasti komunikačního softwaru v regionu jihovýchodní Evropy.

Rozšířila tak své lokální zastoupení v oblasti Balkánu, které má mimo jiné také v Rumunsku. Svou omnichannel technologickou platformu pro kontaktní centra dodává ale také pro klienty z dalších zemí v regionu.

“Srbsko patří k dynamicky se rozvíjejícím balkánským státům. Jeho trh se vyznačuje důrazem na IT technologie a pro naše řešení tak skýtá mnoho příležitostí pro růst. Ze strany lokálních firem vnímáme velkou poptávku po naší platformě, která využívá prvků automatizace a umělé inteligence. Proto jsme se rozhodli vstoupit na místní trh s lokálním týmem,” dodává Martin Skaba, CEO Daktela.

Rozvoj obchodních příležitostí v Srbsku má na starosti Dušan Ilić, který se může pochlubit několikaletými zkušenostmi získanými při konzultacích v oboru IT a automatizací na srbském trhu.

V současné době Daktela působí s lokálním týmem vedle České republiky a Slovenska také ve Velké Británii, Maďarsku, Polsku a Rumunsku. Klienty však má také v dalších zemích. V současné době celosvětově obsluhuje více než 1000 zákazníků různé velikosti.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0