HUAWEI uvedl nový smart phone nova 9 SE

DomůHardware

HUAWEI uvedl nový smart phone nova 9 SE

HUAWEI nova 9 SE je nejnovějším přírůstkem značky HUAWEI do kategorie chytrých telefonů. Jeho uvedení na lokální trh doprovází motto “be beautiful, be Huawei Consumer Business Grouppowerful”. 

Cisco chtělo šetřit, místo toho kupuje Acacii za 4,5 mld. dolarů
OPPO se Spotify budou poskytovat přehrávání hudby v ColorOS 13
Etnetera Group založila společnost Etnetera Flow pro mobilní vývoj
Novým CFO společnosti FinGO se stal Petr Hýža

HUAWEI nova 9 SE je nejnovějším přírůstkem značky HUAWEI do kategorie chytrých telefonů. Jeho uvedení na lokální trh doprovází motto “be beautiful, be Huawei Consumer Business Grouppowerful”. 

Každá generace chytrých telefonů z řady nova je interpretací mládí, technologií a dokonalého designu. A to přináší i HUAWEI nova 9 SE. Jeho výjimečný svěží design, který je mladistvý, elegantní a rozhodně není obyčejný, ve spojení s prvotřídní technologií, dělá z tohoto chytrého telefonu nadčasovou klasiku, která zaujme hned na první pohled! V souladu se stylem řady HUAWEI nova bude HUAWEI nova 9 uveden na trh ve třech barvách: Crystal Blue, Midnight Black a později i Pear Whitel. Nejen krásný zevnějšek, ale i to, co je uvnitř jsou důvody, pro které si nový HUAWEI nova 9 SE oblíbily zpěvačka Elizabeth Kopecká a fotografka Mia Křížková. Právě ony se staly ambasadorkami této novinky a také dokonale vystihují motto, které doprovází celý launch, “be beautiful, be powerful”. Protože v kráse je síla!

Toho jsou obě důkazem. Mia je nejen nádherná žena, která zaujme svými modrými vlasy, ale také talentovaná fotografka, vizážistka a retušérka, ačkoliv fotografii ani grafiku nevystudovala. Šla si tvrdě za svým a prakticky všechno se naučila sama. Elizabeth je influencerka, ale také zpěvačka, kterou si lidi nevryli do paměti jen kvůli jejímu vzhledu, ale také díky pronikavému a silnému hlasu. Ten jí nakonec přinesl stříbrné místo v SuperStar.

Designový fotomobil, který chce každý

Novinka HUAWEI nova 9 SE není perfektní pouze svým designem, ale také výbavou. Tento chytrý telefon se může pochlubit vysokým rozlišením fotoaparátu pro ještě lepší zážitek z fotografování, a také kamerou vhodnou na vlogování a natáčení videí. I to je důvod, proč se Elizabeth s Miou do telefonu zamilovaly! Instagramové fotografie a videa s ním budou lepší, než kdy předtím. Nový 108 Mpx systém čtyř kamer nastavuje zcela nový standard a pomáhá uživatelům zachytit více detailů a pořizovat dokonalé fotografie ve vysokém rozlišení.

Pochlubit se může také svým 6,78palcovým FHD displejem a funkcí 66 W SuperCharge, díky které  se smartphone nabije neuvěřitelně rychle a uživatelé si ho tak mohou užívat téměř nepřetržitě. Se všemi těmito funkcemi je HUAWEI nova 9 SE chytrým telefonem, který mladým lidem nabízí vše, co potřebují k tomu, aby si užívali života naplno a zůstali v centru věcí, které jsou pro ně důležité.

Be beautiful, be powerful s novým telefonem HUAWEI nova 9 SE. Nechte se ohromit jeho designem a zlákat sílou 108 Mpx fotoaparátu. K dostání je za cenu 8 499 Kč.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0