Huawei ve smartphonu nova 9 SE zaujme funkcemi

DomůHardware

Huawei ve smartphonu nova 9 SE zaujme funkcemi

Huawei uvádí na trh nový model chytrého telefonu nova 9 SE, který zaujme vzhledem i funkcemi, bavit bude hlavně mladé.

Petr Škop z CETIN posílí vedení Nordic Telecom
PayPal uvedl na trh vlastní stablecoin vázaný na dolar
Špehovací kód Proxy.Agent v dubnu rostl
Češi sledují nákupní slevy více v aplikacích než v letácích

Model Huawei nova 9 SE zdědil silný výkon od svých předchůdců a představuje vhodné zařízení pro mladé uživatele.

Stylový design

Design telefonu HUAWEI nova 9 SE byl navržen podle stejných estetických standardů jako jeho předchůdci a disponuje displejem Huawei FullView s mimořádně úzkými okraji o tloušťce pouhých 1,05 mm. To vše doplňuje ultratenké tělo smartphonu, které má pouhých 7,94 mm. Typický design s kruhovým hvězdicovým reliéfem prochází u modelu Huawei nova 9 SE další proměnou.

Huawei nova 9 SE k dispozici ve třech barevných provedeních: Crystal Blue, Pearl White a Midnight Black.

Fotoaparát pro každý okamžik

Telefon je vybaven kamerovým systémem AI Quad Camera, který se skládá ze 108Mpx hlavního fotoaparátu, 8Mpx ultraširokoúhlého objektivu, 2Mpx objektivu Bokeh a 2Mpx makroobjektivu. Počet pixelů činí 108MP u hlavního fotoaparátu.

Huawei nova 9 SE umožňuje fotografování ve všech situacích. Pokud fotíte rozsáhlé scenérie jeho ultraširokoúhlý fotoaparát vám umožní zaznamenat vše v rámci jednoho záběru, má totiž zorné pole celých 112 stupňů. Naopak makroobjektiv zachytí každý jasně viditelný detail a hloubkový fotoaparát zase zúročí efekt velké clony, díky které bude snímek působit hlouběji. Ať tak či onak, Huawei nova 9 SE zachytí a uchová veškeré emoce a postará se o to, aby byla každá vzpomínka zaznamenána s maximální čistotou objektivu.

Nejlepší parťák pro vlogery

S videokamerou Huawei nova 9 SE nebylo dle výrobce natáčení vlogů nikdy jednodušší. S Huawei nova 9 SE můžete díky jeho lehké konstrukci pořizovat videa z nejrůznějších úhlů.

Kamera podporuje funkci současného nahrávání z přední i hlavní strany telefonu, takže uživatelé mohou bez problémů natáčet naráz z odlišných perspektiv a ukládat záznam do jednoho souboru. Ať už se jedná o krátké video pro TikTok nebo videoblog pro YouTube, zjednodušuje tím uživatelům proces tvorby videa a šetří čas, který by museli věnovat složitému střihu.

Prodloužená výdrž baterie

Rychlé nabíjení je mezi uživateli stále žádanější. S technologií 66W nabíjení SuperCharge lze telefon údajně dobít na 60 {94956223523e30c8113a3a8d6a5ce4812a2cbdf57d9d14e19ce953758f5ce762} za pouhých 15 minut nebo do plna za 36 minut. Jako další inovaci přináší nova 9 SE baterii, která se těší o 10 procent vyšší kapacitě a také o 5 procent delší životnosti cyklu ve srovnání s předchozími generacemi.

Intuitivní prostředí

S novou optimalizací EMUI 12 nabízí HUAWEI nova 9 SE výjimečně plynulé uživatelské prostředí. Prostřednictvím EMUI 12 sjednotil Huawei jednotlivá menu do jediného ovládacího panelu. Potažením prstu po obrazovce se ovládací panel otevře a umožní rychlý přístup do nastavení přehrávání zvuku, Wi-Fi a Bluetooth, bez nutnosti odcházet z aktuální obrazovky. Zároveň se tím zjednodušuje správa více připojených zařízení. Nezáleží, zda se připojíte k bezdrátovým sluchátkům Huawei, reproduktorům nebo zařízení Huawei Vision, vždy můžete vše ovládat z jednoho jediného rozhraní.

HUAWEI nova 9 SE je v prodeji za cenu 8499 Kč od 21. 3. 2022 v černé, modré a později i bílé barvě ve verzi dual SIM.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0