Xerox uvádí na trh nové tiskárny i cloudový nástroj

DomůHardware

Xerox uvádí na trh nové tiskárny i cloudový nástroj

Xerox uvádí na trh nové produkty a software pro zvýšení produktivity hybridní práce, kterou vykonává čím dál více zaměstnanců.

Brněnští Y Soft již 20 let inovují globální trh s 3D tiskem
IDC: Globální trh tiskových zařízení se ve druhém kvartálu propadl o desetinu
Y Soft představil integrovaný terminál s novými funkcemi RICOH
Y Soft akvizicí EveryonePrint globálně posílil v digitalizaci dokumentů

Xerox uvádí na trh nové produkty a software pro zvýšení produktivity hybridní práce, kterou vykonává čím dál více zaměstnanců.

Řešení Xerox se bezproblémově integrují do stávající firemní infrastruktury a nabízejí zákazníkům širokou škálu flexibilních nástrojů pro spolupráci a efektivitu odkudkoliv.

„Společnost Xerox se dlouhodobě zaměřuje na poskytování podnikových řešení pro měnící se potřeby pracovníků. Kde a jak se práce vykonává, by nemělo mít vliv na efektivitu,“ říká Tracey Koziolová, senior viceprezidentka divize Global Offering Solutions ve společnosti Xerox. „Jsme rádi, že můžeme rozšířit naši nabídku hardwarových a softwarových technologií, které pomáhají maximalizovat produktivitu dnešních hybridních zaměstnanců, ať už zrovna pracují v kanceláři, z domova nebo na cestách.“

V kanceláři
Pomocníky na pracovištích jsou i multifunkční tiskárny (MFP) rady Xerox VersaLink C7100 a Xerox VersaLink B7100 s technologií ConnectKey. Tato řada je navržena tak, aby držela krok s vyvíjejícími se potřebami vysoce výkonných pracovních týmů a dokázala snadno automatizovat náročné úkoly. Řada VersaLink je vybavena novým jednoprůchodovým skenováním, při němž se tištěné dokumenty digitalizují, a umožňuje soubory následně spravovat skrze největší portfolio aplikací pro zvýšení produktivity od Xeroxu, tzv. Galerii aplikací. Komplexní zabezpečení, včetně technologie McAfee whitelisting, v reálném čase neustále monitoruje, detekuje a blokuje hrozby, a zajišťuje tak ochranu dat a dokumentů. Zařízení řady Xerox VersaLink C7100 a B7100 mají certifikaci EPEAT Gold, která splňuje nejnáročnější standardy udržitelnosti.

Doma
Multifunkční tiskárny Xerox C315, Xerox B305 a Xerox B315, které doplňují portfolio osobních tiskáren a tiskáren pro malé pracovní skupiny, jsou ideální pro menší týmy či domácí kanceláře a skvěle se hodí do omezených prostor. Jsou tiché, kompaktní, mobilní a snadno použitelné a lze je bezproblémově připojit k platformě Xerox Workflow Central. To vše díky kolekci nástrojů pro automatizaci pracovních postupů a digitalizaci zvyšuje celkovou produktivitu. Mezi základní funkce patří Wi-Fi a Wi-Fi Direct, mobilní tisk pomocí Apple AirPrint a Mopria Print Service a snadné nastavení pomocí softwaru Xerox Smart Start. Všechny tři multifunkční tiskárny mají certifikaci EPEAT, splňují požadovaná kritéria udržitelnosti z hlediska designu, výroby a spotřeby energie a jsou zapojeny do programu Green World Alliance® společnosti Xerox, který nabízí bezproblémovou recyklaci tonerových kazet.

Na cestách
Xerox Workplace Kiosk umožňuje pohodlné zpracování dokumentů na cestách. Podniky a instituce – například hotely, kavárny a knihovny –, které zařízení zpřístupňují svým návštěvníkům, nabízejí tisk, kopírování, skenování a faxování prostřednictvím mobilního připojení a běžných digitálních platebních metod. Nové služby pomáhají zvyšovat návštěvnost prodejen a přidávají obchodníkům další zdroje příjmů, zatímco spokojenost zákazníků se roste díky maximalizaci jejich produktivity na cestách.

Kdekoli
Nehledě na to, odkud práci vykonávají, zůstávají členové pracovních týmů orientovaní na maximální efektivitu a produktivitu. Nedávno představená cloudová platforma pro správu obsahu Xerox DocuShare Go umožňuje týmům automatizovat způsob organizace, sdílení, spolupráce a zálohování důležitého firemního obsahu.

Dostupnost:
● Xerox VersaLink C7100 a B7100 Series jsou dostupné ve všech regionech.
● Xerox C315 je k dispozici v regionu Evropa, Střední východ a Afrika a od dubna 2022 bude k dispozici v Americe.
● Xerox B305 a Xerox B315 jsou dostupné ve všech regionech.
● Dostupnost zařízení Xerox Workplace Kiosk bude rozšířena do všech regionů v průběhu roku 2022.
● DocuShare Go je nyní k dispozici ve Spojených státech, Kanadě a západní Evropě.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 1