Novinka: Reproduktory Origin Acoustics do venkovního prostředí

DomůHardware

Novinka: Reproduktory Origin Acoustics do venkovního prostředí

K dispozici je nová sada reproduktorů řady Seasons Collection od Origin Acoustics určených speciálně do venkovního prostředí.

PayPal uvedl na trh vlastní stablecoin vázaný na dolar
Internet Info získalo tituly MF: Edna.cz, Euro.cz, Finance.cz, Cnews
Michal Bubeníček novým CEO agentury Etnetera Motion
Radek Melichar řídí business development Zaloto

S blížící se grilovací sezonou přichází společnost Audiopro s tipy na venkovní reprosoustavy Origin Acoustics.

Terasa, zahrada či okolí bazénu se během jara a léta stávají místem, kde mnoho z nás tráví značnou část volného času. Proč je tedy nezařídit tak, abychom si tyto chvíle zde opravdu užili? Pro ty, kteří si chtějí chvíle relaxace zpříjemnit kvalitní hudbou nebo venku sledovat třeba filmy, stojí za zvážení pořízení reproduktorů řady Seasons Collection od Origin Acoustics určené speciálně do venkovního prostředí.

Jsou vyrobené tak, aby odolaly celoročně i nepříznivému počasí, a podobně jako další výrobky této americké značky, dokonale splynuly s okolím. Mají vynikající zvuk a nehyzdí interiér ani exteriér nevzhlednými kabely nebo neforemnými bednami. Reproduktory jsou navrženy tak, aby je bylo možné nainstalovat prakticky kdekoliv.

Vhodné jsou pro montáž na venkovní zdi, pod krovy, na sloupy, různé architektonické prvky, nebo dokonce pro volné umístění na venkovním nábytku.

Další typy reproduktorů od Origin Acoustics se zase dokonale skryjí v záhonech, případně ve schránkách, které vypadají jako zahradní svítidla. Pro opravdu plný zvuk je možné doplnit je o subwoofery, které se doslova ztratí v krajině. Dokonalé pokrytí venkovního prostoru pomůže zajistit zesilovač speciálně navržený pro ozvučení otevřených prostor.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0