Lenovo oznamuje nové inovace v oblasti gamingu, softwaru, monitorů a příslušenství

DomůHardware

Lenovo oznamuje nové inovace v oblasti gamingu, softwaru, monitorů a příslušenství

Společnost Lenovo na svém každoročním představení novinek oznámila několik nových produktů, gamingový nástroj Legion a další příslušenství.

HPE Frontier: Výzkumníci používají první exascale počítač na světě
ČVUT vyvinulo robota SK8O, může pomoci v doručování zásilek nebo kontrolách budov
Lenovo uvádí nové pracovní stanice ThinkStation PX, P7 a P5
HPE rozšiřuje portfolio o servery s Ampere procesorem

Společnost Lenovo na svém každoročním představení novinek oznámila několik nových produktů a řešení.

Nové přírůstky do portfolia, mezi něž patří inovace v oblasti her vyladěné umělou inteligencí, průlomový 3D monitor, softwarová řešení, všestranné příslušenství a další, si můžete prohlédnout zde. Více informací o jednotlivých novinkách naleznete také níže a v přiložených tiskových zprávách.

Společnost Lenovo představuje Lenovo Legion Go, své první kapesní herní zařízení Lenovo s operačním systémem Windows, které hráčům dává možnost hrát jakkoliv a kdekoliv chtějí. Lenovo Legion Go je navržen pro hráče požadující prvotřídní specifikace a vizuální prvky na svém kapesním zařízení.

Spolu s novými brýlemi Lenovo Legion Glasses vybavenými micro-OLED technologií a novými in-ear sluchátky Lenovo Legion E510 7.1 RGB Gaming, je představení Lenovo Legion Go výrazným rozšířením ekosystému zahrnující herní zařízení, monitory, příslušenství, software a služby Lenovo Legion, které umožňují hráčům ponořit se naplno do světa her.

Lenovo představilo také Lenovo Legion™ 9i (16”, 8), první 16palcový herní laptop v ekosystému Lenovo Legion i na světě, který se pyšní samostatným kapalinovým chlazením. Byl vyvinut s ohledem na hráče a tvůrce obsahu, kteří mají vysoké požadavky na grafiku a často potřebují ve své tašce nosit zařízení výkonné jako celé studio. Lenovo Legion 9i uzavírá linii Lenovo Legion, jejíž součástí je také série Lenovo Legion Pro určena profesionálním hráčům, série Lenovo Legion Slim pro hráče, kteří ocení přenosnost, a série Lenovo Legion displejů a dalšího příslušenství.

Lenovo uvedlo i nové technologické nástroje a důležité doplňky. Nový monitor, software a příslušenství posílí pozici pracovníků ve vzdáleném či hybridním pracovním režimu a zároveň pomohou řešit výzvy, kterým podniky čelí při digitalizaci napříč odděleními. Výzkum společnosti Lenovo ukázal, že správa vzdálené pracovní síly a globálních týmů zůstává i nadále hlavní výzvou pro všechny CIO. Z toho důvodu v sobě nově představená zařízení spojují působivý výpočetní výkon, pohlcující 3D funkce a pokročilé zabezpečení.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0