Novinky v O2 TV: nové kanály, partnerství s Discovery, National Geographic+

DomůTELCO

Novinky v O2 TV: nové kanály, partnerství s Discovery, National Geographic+

Operátor O2 chystá od července řadu novinek ve své programové skladbě. Na své si tak přijdou milovníci všech žánrů.

O2 TV zveřejnila ceny za přístup k HBO Max, bude v balíčku Kino
O2 TV si platí 586 tisíc klientů, často je ale součástí balíčku IPTV za 1 Kč
O2 TV přejde na novou platformu, diváci dostanou nový set-top box
O2 v ČR zaznamenalo loni provozní výnos 32 252 mil. Kč., O2 TV má 529 tisíc lidí

Operátor O2 chystá od července řadu novinek ve své programové skladbě. Na své si tak přijdou milovníci všech žánrů.

O2 představilo novinky v O2 TV, zaujme hlavně uzavření partnerství se značkou Discovery, deset nových atraktivních kanálů, vlastní filmová knihovna O2 TV Plus, prestižní National Geographic+ nebo nadstandardní pokrytí olympiády.

O2 TV zařadí do nabídky deset nových televizních stanic, další prémiový obsah pak přibude v průběhu léta a na podzim. Majitelé O2 TV získají i vlastní filmovou knihovnu O2 TV Plus a prestižní National Geographic+. O2 potvrzuje partnerství se značkou Discovery, jako první přináší prémiovou stanici HGTV, vlajkový kanál z rodiny Discovery

Ve spolupráci s Eurosportem se fanoušci dočkají mimořádného pokrytí Olympijských her v Tokiu 2020. O2 TV přidá do multidimenze až sedm stanic, které přinesou kompletní olympijský zážitek.

Programové novinky v O2 TV

„Od července přicházíme s řadou zajímavých programových změn a exkluzivního obsahu. Jako první přinášíme do Česka vlajkovou loď společnosti Discovery – kanál HGTV – pro naše zákazníky jej budeme postupně lokalizovat do češtiny. Protože fighting nás baví, zařadíme do naší nabídky i novou sportovní stanici FightBox HD a pro mladší diváky stanici Gametoon. Oblíbený dokumentární žánr obohatíme o CS History a Crime+ Investigation,“ popisuje Anna Lenerová, šéfka obsahu O2 TV.

Přibydou i dva dětské kanály v původním znění. Vedle slovenské stanice RiK s kvalitní dětskou hranou a animovanou tvorbou i oceňovanými dětskými filmy a seriály zařadíme také americký Nick HD s tím nejlepším obsahem z rodiny Nickelodeon,“ dodává Lenerová s tím, že dětský kanál ve slovenštině a angličtině si zákazníci dlouhodobě přáli. Na podzim by se měl navíc v nabídce O2 TV objevit v české premiéře zbrusu nový kanál Teen Nick v českém jazyce.

Zařazením lifestylové stanice HGTV HD (Home & Garden Television) zaměřené na inspirativní rekonstrukce, interiérové proměny nebo nákupy nemovitostí O2 TV potvrzuje také strategické partnerství se společností Discovery.

Prvenství drží O2 TV také v zařazení zcela nového kanálu pro dospělé VIXEN HD z portfolia prestižní produkční společnosti Dorcel. Od poloviny července pak nabídku doplní i nedávno spuštěná stanice Prima Star HD.

Majitelům O2 TV Bronzová přibydou nově v nabídce oblíbené stanice Nick Jr. a FilmBox Premium HD. Do O2 TV Stříbrná pak operátor přidává Film Europe+ HD a History.

Ještě více filmů díky O2 TV Plus

„Loňský pandemický rok jasně ukázal, že tato doba přeje sledování filmů a seriálů, a to v čase, kdy se rozhodne sám divák. Spouštíme proto novou službu O2 TV Plus, která nabídne našim divákům zdarma na 200 nejlepších snímků ze stanic FilmBox a Epic Drama,“ vysvětluje Anna Lenerová. O2 TV Plus bude dostupná pouze přes set-top box majitelům O2 TV Stříbrná a O2 TV Zlatá v sekci “ aplikace“. Její obsah se bude každý měsíc obměňovat. Změn dozná i mezi rodiči velmi oblíbený Dětský koutek, do kterého budou nově zařazeny pohádky a pořady z kanálů Nick Jr., Disney Channel a RiK.

Ty nejlepší dokumenty v O2 TV

Na prvotřídní dokumenty z produkce National Geographic se mohou zákazníci O2 TV těšit od září v exkluzivní knihovně pořadů National Geographic+. „Diváci tu najdou to nejlepší ze světa přírody, co objektivy kamery zachytily. Dokumenty přitom mohou sledovat kdykoli, a to bez předepsaného televizního programu,“ říká Lenerová. Majitelům O2 TV s tarifem Bronzová či vyšším bude služba dostupná podobně jako O2 TV Plus nebo Dětský koutek v sekci „aplikace“.

Jedinečný sportovní obsah v O2 TV

Díky multidimenzi a stanici Eurosport nepřijdou diváci O2 TV o žádný ze svých oblíbených sportů ani během Olympijských her v Tokiu 2020. Televize O2 TV mimořádně zařazuje v období od 23. července do 8. srpna sedm prémiových kanálů z rodiny Eurosport. Fanoušci tak mohou sledovat několik souběžně běžících přenosů a neuteče jim jediný moment z nejočekávanější události tohoto roku, která pokrývá rozšířenou škálu sportů, od raketových sportů a golfu až po týmové sporty včetně fotbalu. Pop-up kanály Eurosportu, které se vysílají výhradně v HD kvalitě s originálním komentářem, budou dostupné od tarifu O2 TV Bronzová a navíc je každý najde i ve všech předplacených tarifech O2 TV Sport Pack.

Konec kanálů z rodiny AMC

I přes dlouhotrvající a usilovné vyjednávání se nepodařilo najít se zástupci kanálové skupiny AMC shodu. V nabídce O2 TV proto k 30.6. končí kanály AMC, Film+, Spektrum, Sport1-3, Minimax, JimJam, Spektrum Home, TV Paprika.

Ke konci června pozastavuje své vysílání na území ČR také stanice PornHub TV. I ta proto nebude od 1.7. dostupná v O2 TV.

 

 

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0