Novinky v O2 TV: nové kanály, partnerství s Discovery, National Geographic+

DomůTELCO

Novinky v O2 TV: nové kanály, partnerství s Discovery, National Geographic+

Operátor O2 chystá od července řadu novinek ve své programové skladbě. Na své si tak přijdou milovníci všech žánrů.

O2 TV zveřejnila ceny za přístup k HBO Max, bude v balíčku Kino
O2 TV přejde na novou platformu, diváci dostanou nový set-top box
O2 v ČR zaznamenalo loni provozní výnos 32 252 mil. Kč., O2 TV má 529 tisíc lidí
O2 TV si platí 586 tisíc klientů, často je ale součástí balíčku IPTV za 1 Kč

Operátor O2 chystá od července řadu novinek ve své programové skladbě. Na své si tak přijdou milovníci všech žánrů.

O2 představilo novinky v O2 TV, zaujme hlavně uzavření partnerství se značkou Discovery, deset nových atraktivních kanálů, vlastní filmová knihovna O2 TV Plus, prestižní National Geographic+ nebo nadstandardní pokrytí olympiády.

O2 TV zařadí do nabídky deset nových televizních stanic, další prémiový obsah pak přibude v průběhu léta a na podzim. Majitelé O2 TV získají i vlastní filmovou knihovnu O2 TV Plus a prestižní National Geographic+. O2 potvrzuje partnerství se značkou Discovery, jako první přináší prémiovou stanici HGTV, vlajkový kanál z rodiny Discovery

Ve spolupráci s Eurosportem se fanoušci dočkají mimořádného pokrytí Olympijských her v Tokiu 2020. O2 TV přidá do multidimenze až sedm stanic, které přinesou kompletní olympijský zážitek.

Programové novinky v O2 TV

„Od července přicházíme s řadou zajímavých programových změn a exkluzivního obsahu. Jako první přinášíme do Česka vlajkovou loď společnosti Discovery – kanál HGTV – pro naše zákazníky jej budeme postupně lokalizovat do češtiny. Protože fighting nás baví, zařadíme do naší nabídky i novou sportovní stanici FightBox HD a pro mladší diváky stanici Gametoon. Oblíbený dokumentární žánr obohatíme o CS History a Crime+ Investigation,“ popisuje Anna Lenerová, šéfka obsahu O2 TV.

Přibydou i dva dětské kanály v původním znění. Vedle slovenské stanice RiK s kvalitní dětskou hranou a animovanou tvorbou i oceňovanými dětskými filmy a seriály zařadíme také americký Nick HD s tím nejlepším obsahem z rodiny Nickelodeon,“ dodává Lenerová s tím, že dětský kanál ve slovenštině a angličtině si zákazníci dlouhodobě přáli. Na podzim by se měl navíc v nabídce O2 TV objevit v české premiéře zbrusu nový kanál Teen Nick v českém jazyce.

Zařazením lifestylové stanice HGTV HD (Home & Garden Television) zaměřené na inspirativní rekonstrukce, interiérové proměny nebo nákupy nemovitostí O2 TV potvrzuje také strategické partnerství se společností Discovery.

Prvenství drží O2 TV také v zařazení zcela nového kanálu pro dospělé VIXEN HD z portfolia prestižní produkční společnosti Dorcel. Od poloviny července pak nabídku doplní i nedávno spuštěná stanice Prima Star HD.

Majitelům O2 TV Bronzová přibydou nově v nabídce oblíbené stanice Nick Jr. a FilmBox Premium HD. Do O2 TV Stříbrná pak operátor přidává Film Europe+ HD a History.

Ještě více filmů díky O2 TV Plus

„Loňský pandemický rok jasně ukázal, že tato doba přeje sledování filmů a seriálů, a to v čase, kdy se rozhodne sám divák. Spouštíme proto novou službu O2 TV Plus, která nabídne našim divákům zdarma na 200 nejlepších snímků ze stanic FilmBox a Epic Drama,“ vysvětluje Anna Lenerová. O2 TV Plus bude dostupná pouze přes set-top box majitelům O2 TV Stříbrná a O2 TV Zlatá v sekci “ aplikace“. Její obsah se bude každý měsíc obměňovat. Změn dozná i mezi rodiči velmi oblíbený Dětský koutek, do kterého budou nově zařazeny pohádky a pořady z kanálů Nick Jr., Disney Channel a RiK.

Ty nejlepší dokumenty v O2 TV

Na prvotřídní dokumenty z produkce National Geographic se mohou zákazníci O2 TV těšit od září v exkluzivní knihovně pořadů National Geographic+. „Diváci tu najdou to nejlepší ze světa přírody, co objektivy kamery zachytily. Dokumenty přitom mohou sledovat kdykoli, a to bez předepsaného televizního programu,“ říká Lenerová. Majitelům O2 TV s tarifem Bronzová či vyšším bude služba dostupná podobně jako O2 TV Plus nebo Dětský koutek v sekci „aplikace“.

Jedinečný sportovní obsah v O2 TV

Díky multidimenzi a stanici Eurosport nepřijdou diváci O2 TV o žádný ze svých oblíbených sportů ani během Olympijských her v Tokiu 2020. Televize O2 TV mimořádně zařazuje v období od 23. července do 8. srpna sedm prémiových kanálů z rodiny Eurosport. Fanoušci tak mohou sledovat několik souběžně běžících přenosů a neuteče jim jediný moment z nejočekávanější události tohoto roku, která pokrývá rozšířenou škálu sportů, od raketových sportů a golfu až po týmové sporty včetně fotbalu. Pop-up kanály Eurosportu, které se vysílají výhradně v HD kvalitě s originálním komentářem, budou dostupné od tarifu O2 TV Bronzová a navíc je každý najde i ve všech předplacených tarifech O2 TV Sport Pack.

Konec kanálů z rodiny AMC

I přes dlouhotrvající a usilovné vyjednávání se nepodařilo najít se zástupci kanálové skupiny AMC shodu. V nabídce O2 TV proto k 30.6. končí kanály AMC, Film+, Spektrum, Sport1-3, Minimax, JimJam, Spektrum Home, TV Paprika.

Ke konci června pozastavuje své vysílání na území ČR také stanice PornHub TV. I ta proto nebude od 1.7. dostupná v O2 TV.

 

 

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0