O2 TV zveřejnila ceny za přístup k HBO Max, bude v balíčku Kino

DomůTELCO

O2 TV zveřejnila ceny za přístup k HBO Max, bude v balíčku Kino

O2 TV zveřejnila ceny za přístup k HBO Max, bude v balíčku Kino.

Mzdy v IT rostly – programátoři běžně berou přes 100 tisíc Kč
HPE a NVIDIA uvádí firemní SW a HW řešení pro nasazení aplikací GenAI
Ondřej Hubálek posiluje obchod Sophos
Hi-tech: Autonomní dron na solární energii společnosti XSun

8. března přichází do O2 TV nová videotéka HBO Max. V nabídce nahradí HBO GO. Stávající zákazníci s O2 TV Zlatá nebo balíčkem Kino se nemusí nikde znovu registrovat, cena tarifu i balíčku se pro ně nemění.

Kultovní seriály a filmy společnosti HBO, Cartoon Network, DC, Max Originals nebo Warner Bross., ty dokonce již 45 dnů od uvedení do kin. Exkluzivní pořady dostupné již ve stejný den jako v USA. Na zákazníky O2 TV, kteří mají tarif Zlatá nebo si k tarifu Bronzová či Stříbrná pořídili doplňkový balíček Kino, čeká od 8. března celá řada lahůdek.

„Stávající zákazníci balíčku Kino a tarifu O2 TV Zlatá, kteří sledovali HBO GO, si po 8. březnu jen stáhnou novou aplikaci HBO Max. K tomu je vyzve i původní aplikace. V HBO Max si založí jednoduše pouhými pár kliknutími svůj profil, a pak už si mohou užívat stovky hodin pořadů, seriálů a filmů jako třeba Matrix Resurrections, Duna nebo Space Jam: Nový začátek,“ vysvětluje šéfka obsahu O2 TV Anna Lenerová a dodává: „Mnozí zákazníci jistě ocení, že naprostá většina obsahu bude v češtině, a navíc, pro milovníky kvalitního zážitku i s prostorovým zvukem 5.1 Dolby Atmos.“

Noví i stávající zákazníci O2 TV si mohou HBO Max pořídit v rámci balíčku Kino k O2 TV Bronzová nebo Stříbrná. V rámci balíčku získají lineární kanály HBO, HBO 2, Cinemax a Cinemax 2. První měsíc je zdarma na vyzkoušení, poté je cena za vše pouze 200 Kč. Noví zákazníci získají přístup k HBO Max i v rámci O2 TV Zlatá, kterou mohou aktuálně získat za zvýhodněnou cenu 449 Kč na první dva měsíce. Užít si pak mohou 137 kanálů – kromě přístupu do HBO max jsou mezi nimi i kanály HBO, Cinemax, všechny sportovní kanály z nabídky O2, Nat Geo Wild nebo kanály pro dospělé. Po dvou měsících platí zákazník klasickou ceníkovou cenu tarifu.

O2 TV svým zákazníkům navíc v nabídce aktuálně ponechá i HBO OD, které bude průběžně doplňováno o vybrané tituly HBO Max.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0