O2 TV zveřejnila ceny za přístup k HBO Max, bude v balíčku Kino

DomůTELCO

O2 TV zveřejnila ceny za přístup k HBO Max, bude v balíčku Kino

O2 TV zveřejnila ceny za přístup k HBO Max, bude v balíčku Kino.

Aplikace Whalebone Home Office Security pokrývá bezpečnost domácích Wi-Fi
Apple zvýšil čtvrtletní zisk na 529 miliard Kč
Gen, nástupník Avastu, vstupuje do nadace OpenWallet Foundation
Radek Melichar řídí business development Zaloto

8. března přichází do O2 TV nová videotéka HBO Max. V nabídce nahradí HBO GO. Stávající zákazníci s O2 TV Zlatá nebo balíčkem Kino se nemusí nikde znovu registrovat, cena tarifu i balíčku se pro ně nemění.

Kultovní seriály a filmy společnosti HBO, Cartoon Network, DC, Max Originals nebo Warner Bross., ty dokonce již 45 dnů od uvedení do kin. Exkluzivní pořady dostupné již ve stejný den jako v USA. Na zákazníky O2 TV, kteří mají tarif Zlatá nebo si k tarifu Bronzová či Stříbrná pořídili doplňkový balíček Kino, čeká od 8. března celá řada lahůdek.

„Stávající zákazníci balíčku Kino a tarifu O2 TV Zlatá, kteří sledovali HBO GO, si po 8. březnu jen stáhnou novou aplikaci HBO Max. K tomu je vyzve i původní aplikace. V HBO Max si založí jednoduše pouhými pár kliknutími svůj profil, a pak už si mohou užívat stovky hodin pořadů, seriálů a filmů jako třeba Matrix Resurrections, Duna nebo Space Jam: Nový začátek,“ vysvětluje šéfka obsahu O2 TV Anna Lenerová a dodává: „Mnozí zákazníci jistě ocení, že naprostá většina obsahu bude v češtině, a navíc, pro milovníky kvalitního zážitku i s prostorovým zvukem 5.1 Dolby Atmos.“

Noví i stávající zákazníci O2 TV si mohou HBO Max pořídit v rámci balíčku Kino k O2 TV Bronzová nebo Stříbrná. V rámci balíčku získají lineární kanály HBO, HBO 2, Cinemax a Cinemax 2. První měsíc je zdarma na vyzkoušení, poté je cena za vše pouze 200 Kč. Noví zákazníci získají přístup k HBO Max i v rámci O2 TV Zlatá, kterou mohou aktuálně získat za zvýhodněnou cenu 449 Kč na první dva měsíce. Užít si pak mohou 137 kanálů – kromě přístupu do HBO max jsou mezi nimi i kanály HBO, Cinemax, všechny sportovní kanály z nabídky O2, Nat Geo Wild nebo kanály pro dospělé. Po dvou měsících platí zákazník klasickou ceníkovou cenu tarifu.

O2 TV svým zákazníkům navíc v nabídce aktuálně ponechá i HBO OD, které bude průběžně doplňováno o vybrané tituly HBO Max.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0