Novým CTO ČMIS se stal Jindřich Mičán

DomůLidé

Novým CTO ČMIS se stal Jindřich Mičán

ČMIS posiluje technologický tým. Na pozici CTO nastoupí Jindřich Mičán z DataSpring.

NÚKIB: pozor na podvodné telefonáty údajného Microsoftu
Společnost Lenovo uvedl na veletrhu CES ThinkBook 16p
Novým CFO společnosti FinGO se stal Petr Hýža
Etnetera Group založila společnost Etnetera Flow pro mobilní vývoj

ČMIS posiluje technologický tým. Na pozici CTO nastoupí Jindřich Mičán z DataSpring.

Na pozici CTO hostingové firmy nově nastoupil Jindřich Mičán, jenž odešel od konkurenční firmy DataSpring. Své dlouholeté vývojářské i manažerské zkušenosti chce zúročit i ve ČMIS, zaměří se především na zkvalitnění stávajících služeb pro nové i stávající klienty, mezi něž patří například e-commerce lídři Rohlík.cz, Shoptet nebo Pilulka.cz. Rovněž se bude věnovat optimalizaci interních procesů a posilování stávajícího technického týmu.

„I v novém roce se chceme ve ČMIS soustředit na růst po personální i byznysové stránce. Loni se nám podařilo značně rozšířit obchodní tým, nyní se chceme více zaměřit na technické oddělení. Těší mě, že se k nám přidal Jindřich Mičán na pozici CTO – máme tak v managementu dalšího profesionála s obrovským přehledem v technologiích, který je zběhlý rovněž v nastavování a optimalizaci procesů. Věřím, že nám jeho dlouholeté zkušenosti a expertní know-how pomohou naše služby ještě vylepšit,“ říká Václav Svátek, CEO a zakladatel ČMIS.

„Po několika letech v DataSpringu jsem cítil, že potřebuji změnu a novou výzvu. Tu jsem našel právě ve ČMIS. Mám možnost vést technické oddělení ve firmě, která rychle roste a kde mohu pracovat s týmem skvělých lidí, nadšených do nových technologií. Mým cílem bude posunout kvalitu interních procesů i zákaznických služeb na vyšší úroveň a tím získat ještě více zákazníků,“ uvádí Jindřich Mičán, CTO ČMIS.

Jindřich Mičán má dlouholeté zkušenosti v IT, v roce 2004 začínal jako administrátor a správce databází. Následně přešel do státní správy, konkrétně na Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových, kde po pozici administrátora koordinoval coby IT manager osmičlenný tým. Dále působil na pozici administrátora ve společnostech LG Nexera a Novartis. Nakonec zakotvil na pět let v DataSpringu, kde vedl podpůrné i operations týmy nebo dohlížel na projekty.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0