Online terapie Hedepy překonala 6000 sezení a nabírá investici 8 mil. Kč

DomůByznys

Online terapie Hedepy překonala 6000 sezení a nabírá investici 8 mil. Kč

Online terapie Hedepy překonala 6000 sezení a nabírá další 8 milionovou investici.

Kyberhrozby založené na AI postupně narůstají
Lenovo uvádí pracovní stanici ThinkStation P8
Luigi’s Box dosáhla tržeb přes 150 milionů korun
Kyber bezpečnost: Budoucnost Security Operations Center

Online terapie Hedepy překonala 6000 sezení a nabírá další 8 milionovou investici.

Psychoterapie online se z nového fenoménu stala normou. Zájem o online terapii na Hedepy roste meziměsíčně o 20 {94956223523e30c8113a3a8d6a5ce4812a2cbdf57d9d14e19ce953758f5ce762}, velkou část z toho tvoří i klienti z řad firem. Hedepy má za sebou nyní přes 6000 sezení. Aktuálně startup obdržel v druhém investičním kole dalších 8 milionů korun především od stávajících investorů.

Češi začínají mít k psychoterapii důvěru

Na Hedepy roste nejen počet klientů, ale i jejich důvěra. Každý druhý klient na Hedepy udělá více než tři sezení. “I když byl pro nás minulý rok náročný a plný změn, povedlo se nám díky skvělému týmu a smysluplnosti projektu postavit něco, co funguje nejen businessově, ale zároveň pomáhá tisícům lidí napříč generacemi. Hedepy jsme stavěli uplně stejně, jako kdybychom budovali značku pro kteréhokoliv klienta,” dodává Head of product Hedepy Roman Zámečník.

Nová investice 8 milionů je především od stávajících investorů

Současní investoři Martin Rozhoň a Alexandre Reggio-Paquet Hedepy věří a zvyšují svůj podíl: “Vidím velký potenciál v zkvalitňování a především zpřístupňování psychoterapie lidem. Předtím člověk musel čekat na objednání k terapeutovi minimálně dva měsíce, Hedepy vám najde terapeuta na míru během 24 hodin. To je pro mě zlomové,” říká jeden ze současných investorů Martin Rozhoň. “Myslím, že se nám povedlo chytit správnou vlnu a usnadnit přístup k psychoterapii a duševnímu zdraví většímu počtu lidí. Možná i proto byl o Hedepy mezi investory takový zájem,” dodává CEO Hedepy Lukáš Krčil. Novým investorem do Hedepy je Leoš Navrátil, který má mnohaleté zkušenosti s investicemi nejen do inovativních firem.

Hedepy nabídne další obory duševního zdraví a míří do Evropy

Po strmém růstu a dvou úspěšných investičních kolech má Hedepy velké plány do budoucna. “V posledním roce jsme si ověřili, že se z nuly dokážeme stát jedním z největších poskytovatelů psychoterapeutických služeb v České republice. Vnímáme ale i další potřeby našich klientů a vidíme, že v Evropě je spoustu zemí, kde by Hedepy mohlo pomáhat podobně úspěšně jako u nás. Proto se v dalších měsících chceme soustředit na přidání úplně nového oboru a expanzi do dalších zemí,” komentuje Lukáš Krčil CEO Hedepy.

Online terapie Hedepy je platforma, která usnadňuje cestu k psychoterapii pomocí videohovoru. Na platformě je k dispozici více jak 70 ověřených psychoterapeutů v češtině i angličtině, kteří splňují kritéria psychoterapeutických asociací. Online terapie Hedepy vznikla v srpnu roku 2020 v době pandemie. Od té doby na ní proběhlo přes 6 000 videohovorů. Za platformou stojí zakladatelé marketingové agentury Brain One.

Více se dozvíte na: http://hedepy.cz

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0