Petr Kocmich posiluje kyberbezpečnostní tým Soitronu

DomůLidé

Petr Kocmich posiluje kyberbezpečnostní tým Soitronu

Bezpečnostní tým Soitronu posiluje odborník Petr Kocmich.

Mobilní síť Vodafonu měla po celé ČR výpadky kvůli napájení datacentra
Informační systém Arbes AMS pro investiční služby běží v módu SaaS
Novinka: Reproduktory Origin Acoustics do venkovního prostředí
Google firmám zruší weby na business.site

Bezpečnostní tým společnosti Soitron posílil o nového člena – Petra Kocmicha. Jeho strategickým úkolem z pozice Global Cyber Security Delivery Managera je rozvíjet, propojovat a systematicky využívat bezpečnostní týmy Soitron ve všech sedmi zemích, ve kterých dnes společnost působí.

Zkušený a uznávaný odborník na bezpečnost přišel do skupiny Soitron ze společnosti Anect, kde na pozici Senior Security Architect & Business Consultant působil poslední čtyři roky.

Předchozí zkušenosti sbíral deset let v mezinárodním korporátu BlueLink International (Air France – KLM Group). Kombinace zkušeností z enterprise prostředí v kombinaci s letitými zkušenostmi na straně dodavatelské, mu dopomohly k hlubšímu pochopení a preciznějšímu plnění požadavků jak interního, tak externího zákazníka.

Ve své kariéře pracoval na technických a manažerských pozicích – od Service Desk koordinátora, ICT System & Telco Administrátora, ITOPS Team Leadera, Security Workstream Managera přes Group IT Security Managera a již zmiňovaného Senior Security Architekta.

V oboru kybernetické bezpečnosti se pohybuje 11 let, v IT oboru pak 19 let. Vystudoval České vysoké učení technické v Praze se specializací na telekomunikační a datové sítě. Volný čas tráví převážně cestováním a vzděláváním.  Koníčkem mu jsou mimo moderních technologií také automobily.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 1