Petr Kocmich posiluje kyberbezpečnostní tým Soitronu

DomůLidé

Petr Kocmich posiluje kyberbezpečnostní tým Soitronu

Bezpečnostní tým Soitronu posiluje odborník Petr Kocmich.

ESET v Česku zaznamenal tržby ve výši 560 milionů korun
Etnetera Group založila společnost Etnetera Flow pro mobilní vývoj
Výrobní firmy jdou do cloudu, hyperautomatizace pomůže s růstem
Seznam.cz loni zvedl tržby o 13 {94956223523e30c8113a3a8d6a5ce4812a2cbdf57d9d14e19ce953758f5ce762} na 5,6 miliardy

Bezpečnostní tým společnosti Soitron posílil o nového člena – Petra Kocmicha. Jeho strategickým úkolem z pozice Global Cyber Security Delivery Managera je rozvíjet, propojovat a systematicky využívat bezpečnostní týmy Soitron ve všech sedmi zemích, ve kterých dnes společnost působí.

Zkušený a uznávaný odborník na bezpečnost přišel do skupiny Soitron ze společnosti Anect, kde na pozici Senior Security Architect & Business Consultant působil poslední čtyři roky.

Předchozí zkušenosti sbíral deset let v mezinárodním korporátu BlueLink International (Air France – KLM Group). Kombinace zkušeností z enterprise prostředí v kombinaci s letitými zkušenostmi na straně dodavatelské, mu dopomohly k hlubšímu pochopení a preciznějšímu plnění požadavků jak interního, tak externího zákazníka.

Ve své kariéře pracoval na technických a manažerských pozicích – od Service Desk koordinátora, ICT System & Telco Administrátora, ITOPS Team Leadera, Security Workstream Managera přes Group IT Security Managera a již zmiňovaného Senior Security Architekta.

V oboru kybernetické bezpečnosti se pohybuje 11 let, v IT oboru pak 19 let. Vystudoval České vysoké učení technické v Praze se specializací na telekomunikační a datové sítě. Volný čas tráví převážně cestováním a vzděláváním.  Koníčkem mu jsou mimo moderních technologií také automobily.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 1