Radek Šilhánek bude zodpovědný za cloud implementace Adastry

DomůLidé

Radek Šilhánek bude zodpovědný za cloud implementace Adastry

Do česko-kanadské IT společnosti Adastra míří specialista na cloudové technologie Radim Šilhánek.

Podvodníci na Instagramu napodobují módní e-shop Shein
Více než třetina Čechů používá Netflix, sdílí účty i soukromá hesla
Martin Maštalír generálním ředitelem Dell Slovensko
James Tang nastupuje na pozici ředitele Huawei v ČR

Do česko-kanadské IT společnosti Adastra míří specialista na cloudové technologie Radim Šilhánek.

Právě s cloudovými službami má Adastra velké plány a v uplynulých měsících významně investovala do jejich rozvoje napříč celou společností.

I proto má cloudovou platformu AWS od Amazonu v Adastře nově na starosti certifikovaný odborník se zkušenostmi z lokálního i amerického trhu Radim Šilhánek.

Nový AWS competency leader je zodpovědný za další rozvoj know-how této platformy u všech týmů Adastry. Zároveň bude dohlížet na architekturu všech AWS implementací. „Můj cíl je zajistit, aby Adastra byla i nadále lídrem v datových službách, a to i v oblasti AWS projektů,” uvedl Šilhánek, který bude řídit prestižní partnerství Adastry přímo s Amazon Web Services (AWS).

Vystudovaný IT specialista, ekonom a držitel specializovaných AWS certifikací, své zkušenosti získal například v MONETA Money Bank. Poté působil jako výkonný ředitel informačních systémů Home Creditu na americkém trhu a následně jako šéf oddělení IT Operations skupiny Home Credit.

Proč se rozhodl pro práci v Adastře? „V loňském roce se z pracovní přestávky stala kariérní křižovatka, kdy jsem se rozhodl pro větší změnu. Chtěl jsem se věnovat především inovacím a nejnovějším technologiím. A právě v tom se naše priority s Adastrou potkaly. Adastra je úspěšná mezinárodní firma s českými kořeny, takže spolupráce pro mě byla nasnadě,” poznamenal Šilhánek.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0