Startup Supersoused vyrostl meziročně o 48 %, má 6000 registrovaných uživatelů

DomůByznys

Startup Supersoused vyrostl meziročně o 48 %, má 6000 registrovaných uživatelů

Startup Supersoused vyrostl meziročně o 48 %, hlásí 6 tisíc registrovaných uživatelů a nadále rozšiřuje interní tým

Vývojáři z STRV v roce 2020 získali na tržbách z aplikací přes 15 milionů dolarů
Prima končí na O2 TV, stojí za tím spor za peníze z reklamy
Vodafone zlevnil v rámci nové kampaně gigabitové připojení na polovinu
Plzeň v živém provozu otestuje autonomní tramvaj, využije 5G síť

Startup Supersoused vyrostl meziročně o 48 %, hlásí 6 tisíc registrovaných uživatelů a nadále rozšiřuje interní tým.

Startup Supersoused, který přináší tržiště vzájemné sousedské výpomoci i montážní a instalační služby pro B2B partnery, hlásí meziroční růst o 48 % a překonání hranice 6 tisíc registrovaných supersousedů. I nadále rozšiřuje své interní týmy působící v Praze a na Moravě, které vybudoval během loňského roku. Těch je nyní 15, přičemž Supersoused pro ně stále hledá nové posily, především zámečníky a instalatéry. V loňském roce prošlo přes tržiště sousedské pomoci na 9 tisíc zakázek, a to i díky nově uzavřeným partnerstvím s obchodními řetězci i dlouhodobou spoluprací s IKEA.

„Loňský rok se nesl ve znamení rozšiřování interního týmu, nových služeb a B2B partnerství. I přes nástup pandemie se nám podařilo získat nové profesionály z řad instalatérů, elektrikářů či truhlářů, rozšířit počet registrovaných supersousedů na našem online tržišti. Rovněž jsme rozšířili spolupráce s asistenčními službami a nábytkářskými řetězci, kterým dodáváme komplexní službu v podobě dopravy produktů, jejich finalizace a odvoz starého nábytku. I nadále pozorujeme rostoucí poptávku po řemeslných pracích, které si většina lidí nedokáže zařídit svépomocí, a s tím související růst průměrné ceny zakázek. Právě na odbornější práce, jako je montáž kuchyňských linek, elektroinstalace či instalatérské práce, se chceme zaměřovat i nadále,“ říká Žaneta Huňková, CEO Supersoused.cz.

Supersoused.cz loni zaznamenal největší počet registrovaných uživatelů za poslední tři roky. Expanduje s vlastními týmy do dalších velkých měst v České republice, konkrétně do Brna a Ostravy, další v pořadí je Olomouc. Pro svůj interní tým shání další posily s cílem postavit 30–40 týmů do konce letošního roku. K dispozici má startup rovněž tři vlastní auta v Praze.

Partnerství s největšími asistenčními službami na trhu

Supersoused.cz loni uzavřel partnerství s největšími asistenčními službami, vedle Global Assistance a Europ Assistance je to nově také AXA. Těm pomáhá s domácími asistencemi, například v oblasti instalatérských a elektrikářských prací.

„V souvislosti s přípravou nových partnerství jsme rozšířili své služby o elektrikářské, instalatérské, truhlářské a podlahářské práce. Kromě toho jsme začali poskytovat i kompletní přípravy rozvodů elektra a vody nebo odvoz odpadu do sběrného dvora. V neposlední řadě nabízíme také podlahářské práce, odsazení dveří a zárubní a služby hodinového manžela. Rádi bychom tak kromě nábytkářských řetězců chtěli oslovit rovněž hobby markety nebo koupelnová studia,“ dodává Žaneta Huňková.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0