Tesla Smart pro chytré domácnosti odstartovala na našem trhu

DomůHardware

Tesla Smart pro chytré domácnosti odstartovala na našem trhu

Nová značka Tesla Smart odstartovala na našem trhu. Zaměřuje se na chytré domácnosti.

Sharp uvádí novou řadu barevných multifunkčních tiskáren formátu A3 Future Workplace
Finská Nokia na český trh konečně uvádí model Nokia 5.4
Dell uvádí nové notebooky XPS s Intel Core i9k
HUAWEI uvedl nový smart phone nova 9 SE

Na tuzemském trhu startuje úplně nová značka, která je zaměřená na chytrou domácnost, tesla smart. Je novou divizí tradiční značky Tesla. 

Zaměřuje se hlavně na ty, co s chytrou domácností nemají moc zkušeností, nemají o ní příliš znalostí, ale naopak mají třeba i předsudky. Z dlouhodobého hlediska plánuje Tesla Smart dostat chytrou domácnost na pozici běžné součásti každého domova. Důležitý je pro Teslu Smart také poměr ceny a výkonu.

Společnosti Witty Trade a Tesla přinášejí na náš trh zbrusu novou divizi produktů chytré domácnosti Tesla Smart. Značka je oficiálním rozšířením produktového portfolia tradiční české společnosti Tesla. Řada Tesla Smart se ze začátku zaměří na kamerové systémy, produkty pro domácí mazlíčky nebo kategorii péče o vzduch a později své portfolio rozšíří o produkty pro komplexní vybavení domácnosti.

Za prvotním nápadem stojí zakladatel a CEO společnosti Witty Trade Viktor Hajíček. „Chtěl jsem českým zákazníkům přinést něco nového. Koncept chytré domácnosti je teď často pojmem neuchopitelným, neznámým, nesrozumitelným a možná i nedostupným. To chceme právě změnit. Naším cílem je, aby se chytrá domácnost stala běžnou součástí všech domovů a aby usnadňovala život všem, bez ohledu na jejich zájmy či možnosti. Chytrá domácnost není žádná věda,“ říká k nové značce.

Tesla Smart je oficiálně novou produktovou řadou tradiční společnosti Tesla, která tím rozšiřuje své portfolio, modernizuje ho a chce tak jít naproti potřebám moderní doby. „Samozřejmě nasloucháme svým zákazníkům a sledujeme i jejich potřeby. Když se tedy otevřela možnost spolupráce v rámci systémů chytré domácnosti, nebylo to těžké rozhodování. Jsme rádi, že si teď pod značkou Tesla Smart mohou zákazníci pořídit produkty, které odpovídají dobovým požadavkům a trendům,“ komentuje Ing. František Hála, generální ředitel společnosti Tesla.

Tesla Smart se ve svém portfoliu zaměří na produkty, které lze snadno implementovat do téměř jakékoli domácnosti. Produkty je možné využívat samostatně, dohromady však tvoří ucelený systém chytré domácnosti ovládané přes jedinou aplikaci.

Devízou značky Tesla Smart jsou společně s kvalitou a dostupností nejen čisté linie a moderní design, ale také kompletní český původ značky. „Tesla Smart je ryze českou značkou. Tady vznikla a tady sídlí. Má kompletní české zastoupení a také původní a kompletně českou aplikaci,“ dodává Viktor Hajíček.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 1