Twitter získává menšinový podíl ve skupině Aleph, posílí i české Httpool

DomůByznys

Twitter získává menšinový podíl ve skupině Aleph, posílí i české Httpool

Twitter získává menšinový podíl ve skupině Aleph, podpoří její vzdělávací program.

Omezování hotovostních transakcí pokračuje, online banking lidé využívají o 26 % častěji
NÚKIB bude v kampani #KYBERštít učit veřejnost rozeznat kyber hrozby
Swappie prodalo už 1 milion repasovaných telefonů
Zásilkovna.cz spojuje síly s Lidlem. U prodejen nainstaluje výdejní boxy

Internetový gigant Twitter se stal první společností ze Silicon Valley, která koupila menšinový podíl v Aleph Group, globální společnosti spojující IMS, Wise.Blue, AdDynamo a v České republice působící Httpool, s cílem podpořit její vzdělávací snahy na poli digitálního ekosystému.

Cílem skupiny je poskytnout vzdělání v digitální inzerci, kurzy a certifikace více než 50 000 profesionálům v 90 zemích po celém světě a vytvářet do budoucna nové pracovní pozice na dalších trzích.

Společnosti ze skupiny Aleph Group, tedy IMS Internet Media Services, AdDynamo či Httpool působící na českém trhu jsou exkluzivními partnery Twitteru v 74 zemích, kde nemá tato platforma své oficiální zastoupení. Aleph pomáhá Twitteru monetizovat jeho uživatelskou základnu primárně na nově vznikajících trzích, poskytuje lokální obchodní týmy i podporu inzerentům, kteří díky němu maximalizují své investice do kampaní na Twitteru.

„Investice Twitteru do Aleph Group a jeho podíl ve společnosti jsou pro nás velkou ctí a uznáním. Vnímáme je jako jasné znamení podpory našich aktivit v oblasti rovného vzdělávání nové generace digitálních profesionálů po celém světě,“ okomentoval vstup Twitteru do Alephu Gastón Taratuta, zakladatel a CEO Aleph Group. „Přístup ke kvalitnímu vzdělání je klíčem k úspěchu, některé části světa jsou však v tomto ohledu stále pozadu. Naší misí je dát možnost digitálního vzdělání všem,“ dodává.

„Aleph je pro Twitter cenným strategickým partnerem už mnoho let, podporuje nás svými schopnostmi na poli prodeje i technologií. Tato investice je přirozenou evolucí v našem vztahu,“ komentovala vstup Twitteru do skupiny Sarah Personette, ředitelka péče o klienty Twitteru.

„S Twitterem spolupracujeme exkluzivně i na českém trhu a mám radost, že toto partnerství Twitter stvrdil právě tímto způsobem. Kontinuálně vzděláváme agentury i koncové inzerenty na poli digitálního marketingu, aby co nejlépe využili potenciál platforem a podpora takové iniciativy ze strany samotného Twitteru je pro nás skvělou zpětnou vazbou,“ dodal Ondřej Pavelek, ředitel Httpool pro Českou republiku a Slovensko.

Investcí do Aleph Group Twitter zaštítil závazek skupiny poskytnout digitální vzdělávání další generaci digitálních expertů ve více než 90 zemích světa na 5 kontinentech. Učiní tak prostřednictvím nové technologické platformy, která umožní profesionálům všech věkových kategorií získat lokální certifikaci a přidat se ke komunitě 50 000 expertů vzdělaných prostřednictvím Aleph Group.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0