Twitter získává menšinový podíl ve skupině Aleph, posílí i české Httpool

DomůByznys

Twitter získává menšinový podíl ve skupině Aleph, posílí i české Httpool

Twitter získává menšinový podíl ve skupině Aleph, podpoří její vzdělávací program.

Česká IT firma Trask zajistí přechod na euro pro největší chorvatskou banku
Tržby Huawei dosáhly v roce 2021 téměř 100 miliard dolarů
Livesport kupuje zpravodajský web eFotbal.cz
Budníkův Thein zakládá divizi pro Kyberbezpečnost

Internetový gigant Twitter se stal první společností ze Silicon Valley, která koupila menšinový podíl v Aleph Group, globální společnosti spojující IMS, Wise.Blue, AdDynamo a v České republice působící Httpool, s cílem podpořit její vzdělávací snahy na poli digitálního ekosystému.

Cílem skupiny je poskytnout vzdělání v digitální inzerci, kurzy a certifikace více než 50 000 profesionálům v 90 zemích po celém světě a vytvářet do budoucna nové pracovní pozice na dalších trzích.

Společnosti ze skupiny Aleph Group, tedy IMS Internet Media Services, AdDynamo či Httpool působící na českém trhu jsou exkluzivními partnery Twitteru v 74 zemích, kde nemá tato platforma své oficiální zastoupení. Aleph pomáhá Twitteru monetizovat jeho uživatelskou základnu primárně na nově vznikajících trzích, poskytuje lokální obchodní týmy i podporu inzerentům, kteří díky němu maximalizují své investice do kampaní na Twitteru.

„Investice Twitteru do Aleph Group a jeho podíl ve společnosti jsou pro nás velkou ctí a uznáním. Vnímáme je jako jasné znamení podpory našich aktivit v oblasti rovného vzdělávání nové generace digitálních profesionálů po celém světě,“ okomentoval vstup Twitteru do Alephu Gastón Taratuta, zakladatel a CEO Aleph Group. „Přístup ke kvalitnímu vzdělání je klíčem k úspěchu, některé části světa jsou však v tomto ohledu stále pozadu. Naší misí je dát možnost digitálního vzdělání všem,“ dodává.

„Aleph je pro Twitter cenným strategickým partnerem už mnoho let, podporuje nás svými schopnostmi na poli prodeje i technologií. Tato investice je přirozenou evolucí v našem vztahu,“ komentovala vstup Twitteru do skupiny Sarah Personette, ředitelka péče o klienty Twitteru.

„S Twitterem spolupracujeme exkluzivně i na českém trhu a mám radost, že toto partnerství Twitter stvrdil právě tímto způsobem. Kontinuálně vzděláváme agentury i koncové inzerenty na poli digitálního marketingu, aby co nejlépe využili potenciál platforem a podpora takové iniciativy ze strany samotného Twitteru je pro nás skvělou zpětnou vazbou,“ dodal Ondřej Pavelek, ředitel Httpool pro Českou republiku a Slovensko.

Investcí do Aleph Group Twitter zaštítil závazek skupiny poskytnout digitální vzdělávání další generaci digitálních expertů ve více než 90 zemích světa na 5 kontinentech. Učiní tak prostřednictvím nové technologické platformy, která umožní profesionálům všech věkových kategorií získat lokální certifikaci a přidat se ke komunitě 50 000 expertů vzdělaných prostřednictvím Aleph Group.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0