Aukro se rozděluje na dva světy: sběratelský a bazarový

DomůByznys

Aukro se rozděluje na dva světy: sběratelský a bazarový

České online tržiště Aukro se rozděluje na dvě části: Aukro Sběratelství & Umění a Aukro Bazar.

Aukro spolupracuje s Balíkovnou České pošty, umožní posílat těžší zásilky
Aukro spolupracuje se Zásilkovnou. Nově je možné zadat doručení zásilky přímo v aukčním systému
Aukro nově povede Sadílek, portál za rok prodal zboží za 3 miliardy Kč
Peter Topor z GymBeamu novým CEO Aukro.cz

České online tržiště Aukro se rozděluje na dvě části: Aukro Sběratelství & Umění a Aukro Bazar. Mezi oběma světy bude možné snadno přecházet, nicméně cílem rozdělení je zpřehlednit uživatelům nakupování tak, aby jim neunikla žádná unikátní nabídka.

V loňském roce Aukro oslavilo 20 let na českém trhu. Za tu dobu se zde odehrálo více než 100 milionů transakcí, celkové tržby přesáhly 55 miliard korun a počet registrovaných uživatelů 4 miliony. Loni Aukro vstoupilo i na trh slovenský. Vzhledem ke skutečnosti, že 85 % uživatelů se pohybuje buď v bazarovém nebo sběratelském světě, rozhodlo se Aukro i podle toho rozdělit.

Nově budou uživatelé moci nakupovat a prodávat buď na Aukro Sběratelství & Umění nebo na Aukro Bazar. „Naším cílem je poskytnout uživatelům Aukra ještě personalizovanější a cílenější zážitek, který jim umožní snadněji objevovat a nakupovat předměty, které chtějí. Věříme, že tato změna také posílí naši komunitu tím, že spojí lidi se společnými zájmy a vášněmi,“ uvedl Ladislav Derych, CSO Aukra.

Pro sběratele, kteří vyhledávají cenné kousky z oblasti starožitností a umění je nově určeno Aukro Sběratelství & Umění. Tam najdou kategorie jako umění, numismatika, filatelie, porcelán, starožitné šperky, auto-moto veterány, ale například i LEGO a další sběratelské předměty. Ti, kteří chtějí bezpečně, pohodlně a výhodně nakoupit kvalitní zboží a rádi dávají věcem druhý život, pak ocení Aukro Bazar.

Tam za skvělé ceny seženou elektroniku, počítače, mobily, domácí spotřebiče, ale i módní oblečení, doplňky nebo sportovní vybavení a mnoho dalšího.

Obě platformy mají nový design a nové logo. Mezi oběma světy se uživatelé mohou jednoduše překliknout. „Jsme hrdí na to, že jsme schopni nabídnout nejen nový vzhled, ale také zvýšenou úroveň důvěry a bezpečnosti prostřednictvím spolupráce s předními experty v různých kategoriích,“ dodal Ladislav Derych s tím, že Aukro navázalo nové spolupráce s experty a znalci napříč kategoriemi, jako je numismatika nebo militárie. Experti se zaměřuji na pravost a unikátnost nabízených předmětů a zaručují, že nabídka prošla důkladnou kontrolou.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0