BenQ a Zoom uvádí videokonferenční displeje do zasedaček

DomůHardware

BenQ a Zoom uvádí videokonferenční displeje do zasedaček

BenQ se spojila se Zoomem a dodává certifikované videokonferenční displeje do zasedacích místností.

Falešná videa s nemocnými dětmi vylákala z lidí přes 4 miliony korun
Miroslav Bula viceprezidentem odpovědným za provoz sítí Vodafone
Thierry Breton: Evropa zaostává v investicích do TELCO sítí
VMware měl v prvním čtvrtletí čistý zisk 425 milionů USD

Společnost BenQ navázala partnerství se Zoom Video Communications a integruje řešení Zoom pro videokonferenční hovory do svých velkoformátových displejů. Zavedené vylepšení zahrnuje jak produkty z oblasti digital signage, tak interaktivní displeje.

„BenQ své úsilí i nadále intenzivně věnuje potřebám firemního trhu,“ říká Conway Lee, prezident BenQ Corporation, a dodává: „Vnímáme rozdílné požadavky zákazníků, stejně jako výzvy a příležitosti, kterým čelí celý svět. Naše velkoformátové displeje proto nově podporují Zoom pro pohodlné a kvalitní videokonference.“

Displeje BenQ s aplikací Zoom umožní vzdálené sdílení obrazovky, vzájemnou spolupráci na obsahu i společné poznámky ze schůzky.

„Partnerství s technologickými lídry, jako je BenQ, je klíčem k naší cestě poskytovat každému uživateli či firmě vysoce kvalitní vizuální komunikaci,“ říká Jeff Smith, vedoucí Zoom Rooms v Zoom Video Communications, a pokračuje: „Společně můžeme pomoci podnikům i jednotlivým zaměstnancům překonat výzvy, které přináší současné období a vyjít vstříc budoucím úspěchům.“

Díky této inovaci se jednatelé firem, správci a IT manažeři mohou plně spolehnout na BenQ velkoformátové displeje pro zajištění bezešvé videokonference. Stejně tak i dodavatelé řešení mohou s jistotou doporučit certifikované produkty se zárukou plné kompatibility a bezproblémového chodu.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0