Český servis se přejmenovává na iBusiness Thein

DomůByznys

Český servis se přejmenovává na iBusiness Thein

Český servis se po dokončení transformace přejmenovává na iBusiness Thein.

Mobilní rozhlas pomáhá digitálně šířit obecní magazíny
3 otázky pro – Václava Muchnu, CEO Y Soft
macOS: Reklamní malware zneužívá optimalizace vyhledávačů
Martin Skaba se stal novým CEO Daktela

Společnost Český servis, spadající do investiční skupiny Thein Tomáše Budníka, pokračuje ve své transformaci a v souvislosti s novým zaměřením se definitivně přejmenovává na iBusiness Thein.

iBusiness Thein představil Český servis v březnu tohoto roku coby samostatnou značku pro nové portfolio produktů a služeb na bázi portfolia Apple. Kromě prodeje produktů Apple při té příležitosti firma představila také službu DaaS (Device as a Service).

V souvislosti s budováním řady obchodních i technických kompetencí souvisejících se získáním prodejní autorizace Apple (B2B Apple authorized reseller) se původně čistě na servis zaměřená firma postupně zcela transformovala.

“Potvrzením správného směru se pro nás stalo partnerství pro exkluzivní projekt Mac@Dev přímo s Applem, který je zaměřen na zvýšení penetrace Maců v prostředí českých vývojářských týmů a firem,” říká Jana Studničková, CEO iBusiness Thein, a doplňuje: “Servis v celém portfoliu postupně zastával stále menší roli a do konce října jej postupně ukončujeme. Logické je tak i legální přejmenování celé firmy podle dominantního směru na iBusiness Thein. Kromě samotného portfolia produktů Apple, DaaSu a zaměření na vývojáře se nyní soustředíme zejména na budování týmu techniků – konzultantů, kteří firmám poskytují komplexní podporu při přechodu na Macy.” 

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0