Cisco přichází s nástrojem pro asynchronní videokomunikaci

DomůByznys

Cisco přichází s nástrojem pro asynchronní videokomunikaci

Cisco přichází s řešením pro asynchronní videokomunikaci, které pomáhá s problémy s kolizí kalendářů i časovými pásmy.

Global PC Risk Report 2020: 15 % firemních počítačů je vystaveno riziku infekce malwarem
Mezi ajťáky kryptoměnám konkurují jenom akcie
Dvě třetiny Čechů hledají diagnózu online na Googlu
NÚKIB vydal reaktivní opatření kvůli zranitelnosti Log4j

Společnost Cisco představila Vidcast, řešení pro asynchronní video komunikaci, které uživatelům dává volnost řídit si čas podle svého a zároveň zajišťuje efektivní průběžnou komunikaci a spolupráci v rámci celého týmu.

Vidcast pracuje s videonahrávkami, které lze okamžitě sdílet. To omezuje vyrušování od práce a odstraňuje nutnost slaďovat plány uživatelů v různých časových pásmech. Díky tomu mohou pracovní procesy probíhat bez přerušení a s promyšlenější komunikací. V současné době se mohou hlásit zájemci o zařazení do programu beta testování řešení Vidcast.

V posledních 18 měsících došlo k exponenciálnímu nárůstu množství virtuálních schůzek. Řada lidí je jimi časově přetížená a má zároveň problém se spojit se svými kolegy nebo zákazníky po celém světě, kteří se účastní řady a za sebou jdoucích schůzek. S pomocí řešení Vidcast mohou uživatelé efektivně a výstižně vyjádřit své sdělení – ať se jedná o informování kolegů o postupu práce na projektu, připomínky k obchodnímu návrhu nebo předání plánu výuky studentům – prostřednictvím videonahrávky, kterou je možné okamžitě sdílet a získat potřebnou zpětnou vazbu k další diskusi a zároveň si zachovat rozumný denní režim.

Vidcast uživatelům nabízí:

  • Ucelené řešení pro záznam, úpravu a sdílení videonahrávek prezentujícího a jeho obrazovky bez nutnosti uspořádat živou videokonferenci.
  • Zpětná vazba v reálném čase pro přehled o zhlédnutích, s možností připojovat textové komentáře a emotikony.
  • Pokročilé navigační nástroje pro snadné vyhledání požadovaných částí záznamu a přechod na ně pomocí náhledů, kapitol a odkazů.
  • Repozitář znalostního obsahu pro organizování, distribuci a správu přístupu k nahrávkám, automatické přehrávání 1,2x rychlostí a práce s titulky s možností rychlé revize

Vidcast je první produkt nového interního akcelerátoru Webex Leap, který byl spuštěn na začátku srpna a jehož cílem je přicházet s převratnými nápady a rychleji inovovat produkty Webex Suite – první sady nástrojů pro hybridní práci. Webex Leap staví na bohatých tradicích a kultuře inovací společnosti Cisco a snaží se pomáhat zákazníkům řešení Webex udržovat si náskok. Cisco plánuje každoročně zahájit několik projektů Webex Leap v oblastech, jako je umělá inteligence, strojové učení, asynchronní komunikace a nové formy spolupráce.

„V dnešní éře hybridní práce firmy i jednotlivci stále častěji hledají nové způsoby řešení problémů a globální komunikace. Těší nás, že jim můžeme jako odpověď nabídnout Vidcast, který odstraňuje problém časových pásem a kolizí kalendářů,“ říká Jeetu Patel, výkonný viceprezident a generální ředitel divize bezpečnosti a spolupráce společnosti Cisco. „Nejlepší nápady a inovace se mohou objevit kdekoli ve firmě. Webex Leap našim zaměstnancům nabízí prostor k experimentování a uplatnění jejich podnikatelského ducha.“

Vidcast a další inovace z akcelerátoru Webex Leap brzy rozšíří možnosti sady Webex Suite a umožní pracovníkům a studentům flexibilní a efektivní spolupráci na dálku. Od září 2020 představila společnost Cisco v ekosystému Webex více než 800 nových funkcí a zařízení.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0