Dassault uvádí nové cloud služby v 3D pro spolupráci týmů a uplatnění studentů

Domů3D tisk

Dassault uvádí nové cloud služby v 3D pro spolupráci týmů a uplatnění studentů

Dassault uvádí nové cloud služby v 3D pro spolupráci týmů a lepší uplatnění studentů.

Firmy v Česku během koronakrize investují do 3D tisku
Xerox a NPS chtějí díky 3D tisku zlepšit zásobování armády
Y Soft začíná překládat své online 3D výukové lekce pro české školy
Y Soft akvizicí EveryonePrint globálně posílil v digitalizaci dokumentů

Dassault Systèmes oznámila spuštění dvou služeb, které přinesou nové způsoby navrhování, spolupráce, sdílení a možnost vyniknout: 3Dexperience Solidworks for Makers a 3Dexperience Solidworks for Students.

Služby, které byly společností Dassault Systèmes představeny v rámci její virtuální konference 3DEXPERIENCE World 2021, poskytnou tvůrcům a studentům cloudový přístup k nejvýkonnějšímu digitálnímu prostředí pro navrhování, projektování a spolupráci na inovacích.

Nové cloudové služby pomáhají získávat znalosti a know-how prostřednictvím přístupu k výkonným aplikacím pro digitální 3D design, projektování a spolupráci.

3Dexperience Solidworks for Makers poskytuje digitálním nadšencům nové možnosti, jak navrhovat, sdílet, propojovat se a spolupracovat s globální komunitou Madein3D. Díky 3Dexperience Solidworks for Students mohou studenti rozvíjet své dovednosti a prostřednictvím certifikátů nastartovat svou kariéru v oboru.

„Od produktů k platformě, od kontaktů ke vztahům…3Dexperience Solidworks mění způsob, jakým se studenti a tvůrci učí, spolupracují a inovují,“ řekl Gian Paolo Bassi, generální ředitel Solidworks ve společnosti Dassault Systèmes. „Studenti mohou velmi záhy využít správné nástroje k rozvoji dovedností požadovaných ve svém oboru, a být tak úspěšní ve své práci. Tvůrci se mohou stát součástí komunity, která sdílí vášeň pro navrhování produktů a je připravena vypomoci svými odbornými znalostmi a touhou po spolupráci. Obě strany tak získávají znalosti a know-how potřebné k tomu, aby mohly vytvářet jedinečné hodnoty.“

3Dexperience Solidworks for Students bude k dispozici v květnu 2021 a 3Dexperience Solidworks for Makers ve druhé polovině tohoto roku, a to prostřednictvím snadného online nákupu na platformě 3Dexperience.

Zdroj: TZ

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0