David Března viceprezidentem divize ESET Corporate Solutions

DomůLidé

David Března viceprezidentem divize ESET Corporate Solutions

Viceprezidentem pro provoz a rozvoj divize Corporate Solutions ve společnosti ESET se stal David Března.

Twisto oznámilo spolupráci s NFCtron v cashless platbách
Investoři přes Bondster proinvestovali přes 2 miliardy Kč
Radek Melichar řídí business development Zaloto
Domén s koncovkou .CZ je už 1 400 000

Viceprezidentem pro provoz a rozvoj divize Corporate Solutions ve společnosti ESET se stal David Března.

Je tak dalším členem manažerského týmu, jehož cílem je budovat spolupráci a dodávat kyberbezpečnostní řešení největším firemním zákazníkům i veřejným organizacím v klíčových zemích Evropské unie včetně České republiky, Velké Británii, Severní Americe a ve vybraných zemích regionu APAC.

V rámci své pozice je David Března odpovědný za rozvoj korporátních řešení ESET v regionu střední a východní Evropy včetně České republiky, v zemích Beneluxu a ve Velké Británii. Současně bude jeho úkolem rozvíjet novou divizi tak, aby dokázala reagovat na rychle rostoucí poptávku a komplexní požadavky velkých firemních klientů.

„Nová divize ESET Corporate Solutions je kombinací správného načasování, unikátního technologického zázemí a know-how. Jsem velice rád, že mohu být její součástí, protože zde vidím možnost podílet se na budování businessu s globálním přesahem. A přestože k nové práci přistupuji s velkou pokorou, jsem přesvědčen, že můžeme být největším hráčem v Evropě a jedním z nejvýznamnějších v globálním srovnání,“ říká David Března.

Divize je od samého počátku stavěna s globální ambicí, počítá však i s budováním lokálních týmů na podporu těch největších firemních uživatelů. V letošním a příštím roce dojde k jejich posílení. V plánu je otevření nových globálních pozic i v České republice.

David Března je absolventem VUT v Brně. Dříve působil řadu let v globální poradenské společnosti Accenture, kde se podílel na strategii a řízení transformačních projektů v telekomunikacích, energetice a finančním sektoru. Posléze Března založil a působil v poradenské společnosti Aspiro jako ředitel divize Digital Corporate Advisory. Zde pomohl vybudovat specializovanou poradenskou firmu působící v zemích střední a západní Evropy, ale také v Turecku či v zemích západního Balkánu.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0