Dell s mobilní aplikací Dell AR Assistant umožní vyšší míru opravy produktů

DomůSoftware

Dell s mobilní aplikací Dell AR Assistant umožní vyšší míru opravy produktů

Dell představuje bezplatnou mobilní aplikaci Dell AR Assistant, která prostřednictvím rozšířené reality (AR) provází zákazníka výměnou komponentů v produktech Dell.

Dell: 80 {94956223523e30c8113a3a8d6a5ce4812a2cbdf57d9d14e19ce953758f5ce762} podniků urychlilo některé programy digitální transformace
Dell představuje nový 24palcový dotykový monitor pro hybridní práci
Dell: 50 {94956223523e30c8113a3a8d6a5ce4812a2cbdf57d9d14e19ce953758f5ce762} zaměstnanců má problém s digitální transformací a obáva se konkurence
Dell uvedl hyperkonvergovaný systém Dell EMC VxRail pro zrychlení dat

Dell představuje bezplatnou mobilní aplikaci Dell AR Assistant, která prostřednictvím rozšířené reality (AR) provází zákazníka výměnou komponentů v produktech Dell. Aplikace nabízí uživateli servisní a opravárenské postupy u více než 100 počítačů a serverů Dell v sedmi různých jazycích.

Cílem společnosti Dell je umožnit uživatelům snadno opravit zařízení sami jen s drobnou pomocí tam, kde to dokáží, a zkrátit tak dobu řešení problémů. Aplikace Dell AR Assistant také potvrzuje všeobecný dlouhodobý závazek společnosti usilovat o udržitelnost. Tím, že díly budou přístupnější, lépe vyměnitelné a opakovaně použitelné, lze čerpat méně zdrojů a udržet v oběhu více materiálů.

Uživatelé aplikace AR Assistant mohou s využitím fotoaparátu svého chytrého telefonu vidět své zařízení a postup opravy v podobě smíšené reality s obrazem opravovaného stroje a překryvnou informační vrstvou. Aplikace nabízí také u vybraných systémů rozšířenou technologii klonování, která zobrazuje přesnou kopii serveru v libovolném prostoru a umožňuje s ním plnou, maximálně realistickou 360° interakci.

Vývoj aplikace akceleroval zejména prvních měsících pandemie, kdy technici nemohli navštěvovat zákazníky doma. V současné době je použití nástroje Dell AR Assistant závislé na správné prvotní diagnostice s následným objednáním dílů prostřednictvím týmu technické podpory. Plánem Dellu do budoucna je vyrábět díly ještě pohotověji a zlepšit jejich dostupnost v online prodeji a ulehčit tak zákazníkům údržbu zakoupených produktů.

Těm, kdo nemají zájem o provedení oprav vlastními silami, stále Dell nabízí další možnosti včetně technické podpory na webových stránkách společnosti. Společnost Dell navíc již více než deset let poskytuje uživatelské příručky k produktům online spolu se všemi souvisejícími zdroji. To zahrnuje soubory ke stažení včetně softwaru, ovladačů, systému BIOS, firmwaru, operačního systému a bezpečnostních oprav. Dell AR Assistant je přirozeným rozšířením uživatelských příruček – v přehledném, uživatelsky přívětivém formátu, který je přístupný odkudkoli.

Aplikace je dostupná v systémech Android a iOS.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 1