Dell s mobilní aplikací Dell AR Assistant umožní vyšší míru opravy produktů

DomůSoftware

Dell s mobilní aplikací Dell AR Assistant umožní vyšší míru opravy produktů

Dell představuje bezplatnou mobilní aplikaci Dell AR Assistant, která prostřednictvím rozšířené reality (AR) provází zákazníka výměnou komponentů v produktech Dell.

Dell mění strukturu, letos oddělí společnost VMware
Dell uvedl hyperkonvergovaný systém Dell EMC VxRail pro zrychlení dat
Nové servery Dell PowerEdge s až 2,9krát vyšší rychlostí zpracování dat díky AI
Edge řešení Dell rozšiřují IT kapacity mimo datové centrum

Dell představuje bezplatnou mobilní aplikaci Dell AR Assistant, která prostřednictvím rozšířené reality (AR) provází zákazníka výměnou komponentů v produktech Dell. Aplikace nabízí uživateli servisní a opravárenské postupy u více než 100 počítačů a serverů Dell v sedmi různých jazycích.

Cílem společnosti Dell je umožnit uživatelům snadno opravit zařízení sami jen s drobnou pomocí tam, kde to dokáží, a zkrátit tak dobu řešení problémů. Aplikace Dell AR Assistant také potvrzuje všeobecný dlouhodobý závazek společnosti usilovat o udržitelnost. Tím, že díly budou přístupnější, lépe vyměnitelné a opakovaně použitelné, lze čerpat méně zdrojů a udržet v oběhu více materiálů.

Uživatelé aplikace AR Assistant mohou s využitím fotoaparátu svého chytrého telefonu vidět své zařízení a postup opravy v podobě smíšené reality s obrazem opravovaného stroje a překryvnou informační vrstvou. Aplikace nabízí také u vybraných systémů rozšířenou technologii klonování, která zobrazuje přesnou kopii serveru v libovolném prostoru a umožňuje s ním plnou, maximálně realistickou 360° interakci.

Vývoj aplikace akceleroval zejména prvních měsících pandemie, kdy technici nemohli navštěvovat zákazníky doma. V současné době je použití nástroje Dell AR Assistant závislé na správné prvotní diagnostice s následným objednáním dílů prostřednictvím týmu technické podpory. Plánem Dellu do budoucna je vyrábět díly ještě pohotověji a zlepšit jejich dostupnost v online prodeji a ulehčit tak zákazníkům údržbu zakoupených produktů.

Těm, kdo nemají zájem o provedení oprav vlastními silami, stále Dell nabízí další možnosti včetně technické podpory na webových stránkách společnosti. Společnost Dell navíc již více než deset let poskytuje uživatelské příručky k produktům online spolu se všemi souvisejícími zdroji. To zahrnuje soubory ke stažení včetně softwaru, ovladačů, systému BIOS, firmwaru, operačního systému a bezpečnostních oprav. Dell AR Assistant je přirozeným rozšířením uživatelských příruček – v přehledném, uživatelsky přívětivém formátu, který je přístupný odkudkoli.

Aplikace je dostupná v systémech Android a iOS.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 1