Huawei představuje nový tablet MatePad 11

DomůHardware

Huawei představuje nový tablet MatePad 11

Huawei představuje nový tablet MatePad 11.

Proruští hackeři napadají stránky Ukrajiny a jejích podporovatelů
Zneužití systémových ovladačů jádra Windows
ESET: Nejvážnější hrozbou zůstal spyware, cílí na hesla
Vláda dnes projedná transfer webů ministerstev pod doménu gov.cz

Společnost Huawei představuje nový HUAWEI MatePad 11, jeden z nejnovějších produktů, které rozšířily rodinu tabletů Huawei.

Zároveň jde o první tablet, který je vybavený displejem podporujícím obnovovací frekvenci 120 Hz, která přináší plynulejší obraz a lepší odezvu.

Díky operačnímu systému HarmonyOS 2, stvořenému pro novou generaci chytrých zařízení, získal HUAWEI MatePad 11 zbrusu nové funkce. Pracovní plocha nového tabletu je organizovanější než kdykoli předtím a nabízí uživatelům nový způsob, jak efektivněji prohlížet důležité informace a pracovat s nimi. Díky využití distribuované technologie dokáže HUAWEI MatePad 11 spolupracovat s dalšími zařízeními – od chytrých telefonů po počítače – pro lepší produktivitu a využití kreativity.

Tablet podporuje obnovovací frekvenci 120 Hz, takže přináší špičkový a plynulý obraz s vylepšenou odezvou. Je také možné ho zakoupit s perem HUAWEI M-Pen druhé generace. V kombinaci s 120 Hz tabletovým displejem je pero vysoce citlivé díky vstupní latenci již 2 ms, což uživatelům dopřává chytřejší a přirozenější interaktivní rukopis.

Jemný a krásně vykreslený obraz

Nový HUAWEI MatePad 11 je vůbec prvním tabletem Huawei, který podporuje obnovovací frekvenci 120 Hz. Nejnovější MatePad běží s vyšší obnovovací frekvencí než mnoho tabletů na trhu a poskytuje neuvěřitelně plynulý obraz při zobrazování široké škály obsahu.

U videí a her s vysokou snímkovou frekvencí si tak uživatelé mohou užít více detailů a ponořit se do plynulé grafiky. Při procházení webových stránek a dokumentů se zase obsah zobrazuje rychleji. Díky působivé obnovovací frekvenci displeje tablet také umožňuje vysoce citlivý rukopis. Technologie přizpůsobení snímkové frekvence navíc poskytuje uživatelům delší výdrž baterie.

S novým MatePadem 11 podporujícím barevný gamut DCI-P3 vypadají obrázky i videa na displeji jako živé. Kromě schopnosti vytvářet neuvěřitelné barvy je HUAWEI MatePad 11 také navržený tak, aby minimalizoval vystavení uživatelů modrému světlu a blikání, což jsou dva hlavní faktory způsobující únavu očí. Tablet získal certifikaci TÜV Rheinland Low Blue Light (za hardwarové řešení) a TÜV Rheinland Flicker Free, takže váš zrak zůstane chráněný i po několikahodinové práci na tabletu.

Nová pracovní plocha

HUAWEI MatePad 11 přináší zbrusu nový design pracovní plochy, která obsahuje nejdůležitější informace v přehledném a organizovaném uživatelském rozhraní. Nová spodní lišta ukazuje nejčastěji používané aplikace, což usnadní hledání oblíbených funkcí. Nové servisní widgety mohou také zobrazovat informace v reálném čase a umožňují přístup k určitým funkcím aplikace, aniž by samotné aplikace spouštěly. Tyto widgety lze umístit kamkoli a jsou také plně přizpůsobitelné potřebám uživatele.

Multi-screen spolupráce tabletu a PC

Spolupráci na více obrazovkách nyní podporuje interakce mezi tabletem a počítačem, která nabízí tři režimy, díky nimž mohou zařízení spolupracovat novými způsoby. Zrcadlový režim umožňuje uživatelům promítat obrazovku počítače na tablet a přeměnit tablet na kreslicí podložku, kterou lze spárovat s HUAWEI M-Pen pro rychlé kresby a jemné kaligrafické práce.

Při práci v kanceláři můžete využít rozšířeného režimu a získat tak druhou obrazovku pro PC, a užít si tak ještě více místa na pracovní obrazovce. Inovativní režim Collaborate Mode umožňuje skutečné interakce mezi platformami HarmonyOS 2 a Windows a umožňuje uživatelům přenášet obsah (text, obrázky a dokumenty) mezi připojenými zařízeními jednoduchým přetažením.

Vedle funkce Multi-screen Collaboration podporuje nová funkce Multi-Window zobrazení až čtyř aplikací současně. Podporuje také dvě souběžná plovoucí okna pro ještě lepší multitaskingový zážitek. Pokud nejsou potřeba, lze plovoucí okna uložit do App Bubble pro snadný přístup, kdykoli to zase potřeba bude.

Vylepšený multiplikátor aplikací umožňuje, aby v jedné z nich běžely dva úkoly samostatně, a to díky nové funkci Window Lock, podporující paralelní a nezávislé operace ve dvou oknech. Například při používání nákupní aplikace můžete otevřít samostatná okna pro dva produkty a porovnat je. Nebo můžete psát e-mail v levém okně a v pravém okně odpovídat na rychlé zprávy, což zvýší efektivitu práce. V červnu 2021 se téměř 4 000 aplikací zapojilo do App Multiplier, aby tím zlepšilo své uživatelské prostředí na tabletech.

HUAWEI M-Pen druhé generace

Nový HUAWEI MatePad 11 je kompatibilní s perem HUAWEI M-Pen druhé generace, které je vybavené novým hrotem pera potaženým platinou s ultra nízkou latencí a podporou 4 096 úrovní tlakové citlivosti.

Nový transparentní hrot pera ukazuje vnitřní fungování doteku a má matnou texturu pro lepší zážitek z rukopisu. Ve spojení s MatePadem 11 má M-Pen nízkou vstupní latenci až 2 ms, což doplňuje vysokou obnovovací frekvenci displeje FullView, aby poskytovalo jedno z nejcitlivějších, nejkonzistentnějších a nejautentičtějších psaní dostupných na současných tabletech.

Spárování a nabíjení pera s tabletem je velice snadné. Uživatelé musí pouze přesunout pero vedle HUAWEI MatePad 11, aby jej magneticky připevnili a zahájili oba procesy. Nové pero od Huawei podporuje celou řadu inovativních interakčních funkcí, včetně HUAWEI FreeScript, která v libovolném textovém poli v reálném čase transformuje ručně psaný obsah na strojově kódovaný text. Podporuje také poklepání pro přepínání mezi aktuálním nástrojem a gumou, polem výběru, rychlou tabulkou a dalšími.

Čtyřkanálový zvuk pro plné smyslové ponoření

Nový MatePad 11 poskytuje pohlcující zvukové zážitky se čtyřkanálovým systémem se čtyřmi velkými reproduktory. Zvukový systém je navržený a vyladěný předními zvukovými inženýry společnosti Harman/Kardon a zajišťuje, že zvuky produkované reproduktory jsou věrné jejich zdrojovému materiálu.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0