Petr Škop z CETIN posílí vedení Nordic Telecom

DomůLidé

Petr Škop z CETIN posílí vedení Nordic Telecom

Do nejužšího vedení operátora Nordic Telecom nastupuje Petr Škop jako CCO.

WhatsApp slibuje transparentnost a dodržování pravidel EU
Zuzana Svobodová novou mluvčí českého T-Mobilu
Umělou inteligenci zavedla již čtvrtina průmyslových podniků
Twitter pod Muskem přišel téměř o polovinu tržeb z reklamy

Na pozici Chief Commercial Officer v telekomunikační společnosti Nordic Telecom nastupuje Petr Škop (45).

Do nejužšího vedení firmy přichází ze společnosti CETIN, kde v posledních pěti letech zastával funkci Head of Product Management. Petr Škop bude v Nordicu zodpovědný za nastavení obchodní strategie a prodej internetových služeb.

Pro absolventa ČVÚT v Praze, který odstartoval kariéru v Českém Telecomu a dlouhé roky působil na různých manažerských pozicích ve společnostech GTS Central Europe, Deutsche Telekom a naposledy CETIN, představuje přestup do týmu Nordic Telecomu novou profesní výzvu.

„Rád bych zúročil své zkušenosti z vytváření a provádění rozvojových strategií. Nordic Telecom považuji za velmi perspektivní telekomunikační firmu. Aktuálně jsme jedním z největších poskytovatelů vysokorychlostního internetu v Česku, a věřím, že máme potenciál dostat se mezi TOP hráče na trhu,“ uvedl Petr Škop s tím, že jeho hlavním úkolem bude nastavení úspěšné obchodní strategie pro produkty Nordic internet a Nordic TV.

„Petr má za sebou dlouholetou úspěšnou kariéru v telekomunikacích. Věříme, že nám pomůže s další expanzí,“ dodal Jan Čornej, výkonný ředitel společnosti Nordic Telecom.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0