Petr Škop z CETIN posílí vedení Nordic Telecom

DomůLidé

Petr Škop z CETIN posílí vedení Nordic Telecom

Do nejužšího vedení operátora Nordic Telecom nastupuje Petr Škop jako CCO.

Lenovo představilo nové udržitelné přírůstky své řady Yoga
Edge řešení Dell rozšiřují IT kapacity mimo datové centrum
Zneužití systémových ovladačů jádra Windows
Společnost Lenovo uvedl na veletrhu CES ThinkBook 16p

Na pozici Chief Commercial Officer v telekomunikační společnosti Nordic Telecom nastupuje Petr Škop (45).

Do nejužšího vedení firmy přichází ze společnosti CETIN, kde v posledních pěti letech zastával funkci Head of Product Management. Petr Škop bude v Nordicu zodpovědný za nastavení obchodní strategie a prodej internetových služeb.

Pro absolventa ČVÚT v Praze, který odstartoval kariéru v Českém Telecomu a dlouhé roky působil na různých manažerských pozicích ve společnostech GTS Central Europe, Deutsche Telekom a naposledy CETIN, představuje přestup do týmu Nordic Telecomu novou profesní výzvu.

„Rád bych zúročil své zkušenosti z vytváření a provádění rozvojových strategií. Nordic Telecom považuji za velmi perspektivní telekomunikační firmu. Aktuálně jsme jedním z největších poskytovatelů vysokorychlostního internetu v Česku, a věřím, že máme potenciál dostat se mezi TOP hráče na trhu,“ uvedl Petr Škop s tím, že jeho hlavním úkolem bude nastavení úspěšné obchodní strategie pro produkty Nordic internet a Nordic TV.

„Petr má za sebou dlouholetou úspěšnou kariéru v telekomunikacích. Věříme, že nám pomůže s další expanzí,“ dodal Jan Čornej, výkonný ředitel společnosti Nordic Telecom.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0