James Tang nastupuje na pozici ředitele Huawei v ČR

DomůLidé

James Tang nastupuje na pozici ředitele Huawei v ČR

Česká pobočka Huawei posiluje vedení: na pozici ředitele ČR nastupuje James Tang.

IDC: Celosvětový trh služeb veřejného cloudu v roce 2019 vzrostl o čtvrtinu
Čekáte na výsledek COVID testu? Prověřujte odkazy!
Avast: 31 % Čechů zná hesla svých partnerů, po rozchodu si je ale často nemění
Novým technickým ředitelem eManu je Pavel Kalný

Huawei představuje nového ředitele své české pobočky. Vedení se začátkem roku 2021 ujal James Tang, který v Praze dosud působil na pozici ředitele skupiny péče o zákazníky z řad operátorů a zástupce generálního ředitele pro ČR.

Generální ředitel pro Českou republik Huawei  u, Slovensko a Rakousko Willi Song se bude soustředit na strategický rozvoj trojice těchto zemí v rámci střední Evropy.

„Vytvoření pozice regionálního ředitele jsme zvažovali již delší dobu. Česká republika je velmi specifickým trhem, který si zaslouží, abychom mu věnovali více pozornosti a neštěpili přitom síly. V současnosti jej pokrývá již 7 poboček a jedna regionální centrála v Praze. Máme zde téměř tři stovky zaměstnanců a více než 80 místních ICT partnerů. Těší mne, že do této pozice nastupuje právě James, který pro společnost Huawei pracuje již šestnáct let a díky své široké škále zkušeností z různých oblastí působení firmy se bude moci věnovat jejímu rozvoji právě na tomto trhu,“ říká Willi Song, generální ředitel pro Českou republiku, Slovensko a Rakousko.

James Tang nastoupil do společnosti Huawei v březnu 2005 na pozici obchodního manažera a postupně převzal roli ředitele pro zákazníky z řad operátorů. Česká republika je jeho prvním mezinárodním angažmá a v pražské pobočce Huawei pracuje poslední čtyři roky.

„Nové příležitosti si velmi cením a českou větev společnosti Huawei chci směrovat tak, aby i nadále zachovala vysoký standard v poskytování našich služeb, ať už se jedná o 5G pro zákazníky nebo na míru stavěná průmyslová řešení pro firmy. Na českém trhu působíme již patnáct let a dnes jsme zde objemem nejvýznamnějším telekomunikačním dodavatelem. Věřím, že naše společnost má českým zákazníkům ještě mnoho co nabídnout a rád se postarám o to, abychom byli České republice bezpečným a spolehlivým partnerem na cestě k digitalizaci, která jde ruku v ruce s rostoucí životní úrovní,“ říká James Tang.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0