Jiří Bradáč novým Territory manažerem VMware pro Česko

DomůLidé

Jiří Bradáč novým Territory manažerem VMware pro Česko

Jiří Bradáč novým Territory manažerem VMware pro Česko

Konec manuální kontroly tisku. Canon detekuje chyby v QR kódech
Alza.cz vylepšuje podmínky vratek pro firemní zákazníky
Aukro spoluprací s webem Podvod na bazaru lépe ověří nakupující
Tržby LG v prvním čtvrtletí roku činily 325,9 miliard Kč

Společnost VMware pokračuje v České republice a na Slovensku ve svém růstu. Novým Territory manažerem pro Českou republiku se stal Jiří Bradáč.

Bradáč se zaměří na rozvíjení vztahů a zvyšování strategické hodnoty pro zákazníky společnosti VMware v regionu. Nabídka společnosti VMware zahrnuje řešení pro cloud, modernizaci aplikací, sítě, bezpečnost a digitální pracovní prostředí, které pomáhají zákazníkům poskytovat libovolné aplikace v libovolném cloudu pro libovolná zařízení.

„Jsem velice rád, že VMware v České republice a na Slovensku pokračuje na své cestě růstu a že mohu přivítat našeho nového kolegu. Jeho bohaté zkušenosti a znalosti trhu pomohou dále posílit naši pozici a umožní nám více rozvíjet vztahy se zákazníky,“ říká Vlastimil Horák, Country Manager VMware pro Českou republiku a Slovensko.

Jiří Bradáč přišel do VMware s více než desetiletou zkušeností profesionála v oblasti prodeje ze společnosti Tech Data. Jako „Territory Account Manager CZ“ si dává za cíl posílit roli VMware jako strategického partnera v oblastech multicloudu, kontejnerů a bezpečnosti a posunout tak u zákazníků vnímaní IT do role strategického partnera klíčového pro úspěch každého podnikání.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0