Jiří Bradáč novým Territory manažerem VMware pro Česko

DomůLidé

Jiří Bradáč novým Territory manažerem VMware pro Česko

Jiří Bradáč novým Territory manažerem VMware pro Česko

Lokální zastoupení Gartneru, společnost KPC-Group, hlásí 6 posil do obchodu
Seznam spouští placenou službu Seznam Premium pro sledování videa bez reklam
Bolt na českém trhu nově povede Soňa Stloukalová
NÚKIB varuje před trvající kampaní podvodných vishingových telefonátů

Společnost VMware pokračuje v České republice a na Slovensku ve svém růstu. Novým Territory manažerem pro Českou republiku se stal Jiří Bradáč.

Bradáč se zaměří na rozvíjení vztahů a zvyšování strategické hodnoty pro zákazníky společnosti VMware v regionu. Nabídka společnosti VMware zahrnuje řešení pro cloud, modernizaci aplikací, sítě, bezpečnost a digitální pracovní prostředí, které pomáhají zákazníkům poskytovat libovolné aplikace v libovolném cloudu pro libovolná zařízení.

„Jsem velice rád, že VMware v České republice a na Slovensku pokračuje na své cestě růstu a že mohu přivítat našeho nového kolegu. Jeho bohaté zkušenosti a znalosti trhu pomohou dále posílit naši pozici a umožní nám více rozvíjet vztahy se zákazníky,“ říká Vlastimil Horák, Country Manager VMware pro Českou republiku a Slovensko.

Jiří Bradáč přišel do VMware s více než desetiletou zkušeností profesionála v oblasti prodeje ze společnosti Tech Data. Jako „Territory Account Manager CZ“ si dává za cíl posílit roli VMware jako strategického partnera v oblastech multicloudu, kontejnerů a bezpečnosti a posunout tak u zákazníků vnímaní IT do role strategického partnera klíčového pro úspěch každého podnikání.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0