Jitka Porazilová novou HR ředitelkou Etnetera Core

DomůLidé

Jitka Porazilová novou HR ředitelkou Etnetera Core

Do vedení společnosti Etnetera Core přichází Jitka Porazilová s cílem podpořit svými zkušenostmi lidské zdroje, jejich rozvoj a zaměření na současné potřeby softwarové firmy.

Rene Giezen novým commercial ředitelem pro Evropu v Lemonero
Xerox má nového generálního ředitele Stevena Bandrowczaka
Vladimír Dzurilla novým Country Managerem Asseco Central Europe
Radek Melichar řídí business development Zaloto

Do vedení společnosti Etnetera Core přichází Jitka Porazilová s cílem podpořit svými zkušenostmi lidské zdroje, jejich rozvoj a zaměření na současné potřeby softwarové firmy. Pozici HR Director zastává od začátku letošního roku.

Vítám Jitku v našem Core týmu a jsem si jist, že svým přístupem k lidem, pochopením našich potřeb i osobnostním nastavením bude nejen pro management, ale zejména pro naše zaměstnance oporou i strážcem naší firemní kultury,” říká Martin Palička, CEO a předseda představenstva Etnetera Group.

Jitka Porazilová přichází do Etnetera Core s mnoha zkušenostmi z předchozích pozic globální ředitelky či lokální manažerky lidských zdrojů v technologických společnostech.

Velkou část svého pracovního života spojila se západočeským regionem – v roce 2000 dokončila studium Ekonomie a Managementu na Západočeské univerzitě v Plzni. Své první zkušenosti v personalistice získávala ve společnosti Západočeská plynárenská a.s., v manažerských rolích pak působila v technologických společnostech Kerio Technologies s. r. o., Certicon nebo DNS a.s..

V průběhu let se setkala s řadou personálně složitých situací typu akvizic a outplacementu,  nastavování nových HR systémů, změn v interním způsobu komunikace i s potřebou budování silného HR týmu.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0