Jitka Porazilová novou HR ředitelkou Etnetera Core

DomůLidé

Jitka Porazilová novou HR ředitelkou Etnetera Core

Do vedení společnosti Etnetera Core přichází Jitka Porazilová s cílem podpořit svými zkušenostmi lidské zdroje, jejich rozvoj a zaměření na současné potřeby softwarové firmy.

Kateřina Barbier novou generální ředitelkou HP pro Česko
Vladimír Dzurilla novým Country Managerem Asseco Central Europe
Jana Studničková novou CEO společnosti Český servis
Petr Kocmich posiluje kyberbezpečnostní tým Soitronu

Do vedení společnosti Etnetera Core přichází Jitka Porazilová s cílem podpořit svými zkušenostmi lidské zdroje, jejich rozvoj a zaměření na současné potřeby softwarové firmy. Pozici HR Director zastává od začátku letošního roku.

Vítám Jitku v našem Core týmu a jsem si jist, že svým přístupem k lidem, pochopením našich potřeb i osobnostním nastavením bude nejen pro management, ale zejména pro naše zaměstnance oporou i strážcem naší firemní kultury,” říká Martin Palička, CEO a předseda představenstva Etnetera Group.

Jitka Porazilová přichází do Etnetera Core s mnoha zkušenostmi z předchozích pozic globální ředitelky či lokální manažerky lidských zdrojů v technologických společnostech.

Velkou část svého pracovního života spojila se západočeským regionem – v roce 2000 dokončila studium Ekonomie a Managementu na Západočeské univerzitě v Plzni. Své první zkušenosti v personalistice získávala ve společnosti Západočeská plynárenská a.s., v manažerských rolích pak působila v technologických společnostech Kerio Technologies s. r. o., Certicon nebo DNS a.s..

V průběhu let se setkala s řadou personálně složitých situací typu akvizic a outplacementu,  nastavování nových HR systémů, změn v interním způsobu komunikace i s potřebou budování silného HR týmu.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0