Kit Colbert novým ředitelem VMware pro technologie

DomůLidé

Kit Colbert novým ředitelem VMware pro technologie

Společnost VMware jmenovala Kita Colberta ředitelem pro technologie.

Jiří Mrózek novým obchodním ředitelem Thein Security
Dell uvedl servery PowerEdge pro umělou inteligenci a edge computing
Didier Schapiro je novým obchodním ředitelem Inventi
3 otázky pro – Václava Muchnu, CEO Y Soft

Společnost VMware, poskytující řešení v oblasti podnikových řešení softwaru, oznámila jmenování Kita Colberta technologickým ředitelem společnosti VMware (CTO).

Colbert nastoupil do společnosti VMware v roce 2003 jako technický vedoucí pracovník, který stál za vytvořením, vývojem a dodáním funkcí vMotion a Storage vMotion ve VMware vSphere. Během svého působení ve společnosti VMware zastával řadu funkcí, například funkci technického ředitele pro cloudové služby, generálního manažera pro cloudově nativní řešení, technického ředitele divize End-User Computing a hlavního architekta VMware vRealize Operations Suite.

V rámci své nové pozice bude Colbert utvářet technickou vizi společnosti a transformaci na výzkum a vývoj zaměřený na cloud a předplatné. Jeho úkolem bude rozvoj úsilí v oblasti výzkumu a vývoje a dohled nad týmy VMware Engineering Services a Design/UX a nad závazky společnosti v oblasti ESG.

„S velkým potěšením vítáme Kita na pozici technologického ředitele společnosti VMware. Kitovo nadšení, prokázané technologické znalosti a vynikající vůdčí schopnosti budou hnacím motorem našich inovací a budou mít zásadní význam v oblasti výzkumu a vývoje,“ řekl Raghu Raghuram, generální ředitel společnosti VMware.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0