LG oznámilo uvedení nových OLED televizorů na český trh

DomůHardware

LG oznámilo uvedení nových OLED televizorů na český trh

Společnost LG Electronics oznámila uvedení nových modelů OLED televizorů pro rok 2023 na český trh.

Detekci ransomwaru Esetu posílí technologie na hardwarové úrovni od Intel
Lenovo před CES 2023 představilo nejnovější notebooky ThinkPad X1
Niceboy přináší celou řadu nových Smart Home výrobků
Češi investují s dalšími 4,5 mil. EUR do „kardioidů“ – tkáně spojené s hardware a AI

Společnost LG Electronics oznámila uvedení nových modelů OLED televizorů pro rok 2023 na český trh.

Řada televizorů LG OLED evo G3 Gallery Edition stejně jako modely z produktové řady LG OLED evo C3 budou na našem trhu dostupné už brzy.

Dvě nové generace televizorů LG OLED evo

Nové televizory LG pro rok 2023 z řady G3 a C3 OLED evo poskytují díky přesnosti a výkonu technologie LG OLED evo a novému AI procesoru α (Alpha) 9 Gen6 vylepšený jas a objem barev1 spolu s úžasnou čistotou obrazu a výjimečnými detaily. Modely z řady LG G3 se mohou také pochlubit estetickým vylepšením díky mimořádně jednolitému designu typu One Wall. Modely řady G3 nezanechávají žádnou viditelnou mezeru při montáži na stěnu2 a přinášejí tak styl a eleganci do obývacího pokoje nebo kamkoli se je uživatelé rozhodnou nainstalovat. Díky použití materiálu z kompozitních vláken3, který snižuje celkovou hmotnost každého modelu, se nejnovější OLED televizory LG snadno přemisťují a montují na zeď.

Šestá generace inteligentního procesoru LG α9

Nejnovější generace procesoru LG α9 využívá sofistikovanou technologii Deep Learning s podporou umělé inteligence pro zajištění vynikající kvality obrazu a zvuku. Funkce AI Picture Pro nyní nabízí vylepšený upscaling pro jasnější snímky a zahrnuje také algoritmus  OLED Dynamic Tone Mapping Pro, který pomáhá odhalit skryté detaily a přináší větší hloubku v každém snímku. Tato technologie „rozdělí“ obraz na 20 000 oblastí a v reálném čase analyzuje každou z nich tak, aby detekovala nejtmavší a nejjasnější oblasti a poskytla přesný obraz v HDR optimalizaci pro ještě více pohlcující obraz. Funkce AI Picture Pro navíc přináší technologii zpracování obrazu HDR Expression Enhancer, která detekuje důležité objekty na obrazovce (např. lidské tváře) v každé scéně a dává jim reálnější kvalitu se zvýšenou ostrostí a trojrozměrným efektem. Kromě jemného vyladění reprodukce obrazu pohání AI procesor α9 Gen6 také funkci AI Sound Pro, která umožňuje vestavěným reproduktorům televizorů vytvářet virtuální prostorový zvuk v režimu 9.1.2 kanálů.

Výjimečně vysoký jas a obraz bez odlesků

Dalším vylepšením v letošní modelové řadě LG OLED evo G3 je technologie Brightness Booster Max, která zahrnuje zcela novou architekturu řízení světla a algoritmy zesilující světlo pro zvýšení jasu až o 70 {94956223523e30c8113a3a8d6a5ce4812a2cbdf57d9d14e19ce953758f5ce762}5. Jas je monitorován a řízen na pixelové úrovni což vede k ostřejšímu a realističtějšímu obrazu. Použití technologie Super Anti Reflective6 účinně snižuje vizuální rušivé vlivy, jako jsou odlesky a odrazy světla, takže uživatelé mohou soustředit veškerou pozornost na dění na obrazovce i v jasně osvětleném prostředí.

Praktičtější uživatelské prostředí pro práci i zábavu

Letošní modely OLED televizorů LG s nejnovější verzí systému webOS představují přepracované uživatelské prostředí, které nabízí řadu možností přizpůsobení. Nová sada tzv. Rychlých záložek seskupených do praktických kategorií jako je Kancelář, Hry, HudbaSport nabízí uživatelům rychlý a jednoduchý způsob přístupu k obsahu a službám, které nejčastěji využívají.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0