O2 přináší novou aplikaci pro televizory Samsung

DomůSoftware

O2 přináší novou aplikaci pro televizory Samsung

O2 přináší novou aplikaci pro televizory Samsung. Pro diváky O2 TV bude dostupná od dubna.

ESET: Nejčastějším terčem hackerů jsou hesla
Jan Pleskot finančním ředitelem 2N Telekomunikace
Twisto koupili Australané za 2 miliardy. Akvizice dokončena
Gartner: v roce 2022 bude 60 % největších firem používat jiné přístupové metody než hesla

Od dubna je pro televize Samsung dostupná zcela nová aplikace O2 TV. Je přehlednější, nabídne mnohem rychlejší odezvy a uživatelsky příjemnější podobu televizního programu (EPG).

Nově přinese i rychlý přístup do sekce Premium nebo vlastní sekci pro přehlednější a rychlejší procházení nahrávek. Novou aplikací pro televizory Samsung se tak sjednotí vzhled prostředí, které bude totožné s tím, které zákazníci znají například ze set-top boxů nebo aplikace pro mobilní telefony a tablety.

Nová aplikace O2 TV je určena pro všechny zákazníky, kteří mají televizi Samsung s rokem výroby 2017 a novější. „Celkem se tato novinka týká více než 100 000 aktivních zařízení, která v sobě měla nainstalovanou starší verzi aplikace. Výhodou je, že naši zákazníci v tomto případě nemusí nic řešit, nic stahovat – změna proběhne automaticky na pozadí, jakmile bude aplikace dostupná,“ vysvětluje ředitelka sekce O2 TV a digitálních služeb Dana Tomášková. “

Aktualizací diváci získají vylepšené a nové funkce. Těšit se mohou nejen na modernější vzhled, ale také na přehlednější správu nabídek, vylepšený a rychlejší televizní program, nebo-li EPG, ve kterém se teď bude mnohem snazší se orientovat a pohybovat. Úplnou novinkou pro zákazníky využívající tuto aplikaci pak bude rychlý přístup do sekce Premium, který si vyžádali sami zákazníci. Zde pak najdou třeba obsáhlou knihovnu National Geographic+ s prémiovými dokumenty, HBO OD, O2 TV Plus nebo mall.tv či přístup do YouTube, v závislosti na příslušném tarifu O2 TV,“ dodává Tomášková.

.

Díky aplikaci O2 TV pro chytré televize mohou zákazníci využívat všechny funkce, na které jsou zvyklí. Nebude chybět možnost přesouvání v čase až 7 dní zpět, přeskakování v programu, vyhledávání podle názvu či žánru, nebo pak i nahrávání pořadů, filmů i celých seriálů – nově budou mít navíc nahrávky svou vlastní sekci, takže jejich procházení bude pro uživatele mnohem pohodlnější, rychlejší a přehlednější. Nová aplikace také zachovává přístup do O2 Videotéky, kde jsou tisíce hodin dalšího obsahu, sportovní nadšenci pak i zde mohou vybírat z více paralelně hraných zápasů nebo volit mezi jednotlivými pohledy kamer přímo v živém vysílání nebo ve sportovním archivu.

Původní aplikace byla pro televizní zařízení Samsung dostupná od listopadu 2019. „Byla to vůbec první aplikace pro chytré televizory, kterou jsme zákazníkům O2 TV nabídli. Jejich zájem byl tehdy obrovský. Proto následovaly i další značky, které se dočkaly vlastní aplikace. Teď jsou již na stovkách tisíc televizí. A na rozšíření pro další typy se stále pracuje. Věříme, že všechny naše zákazníky s televizí Samsung tímto zlepšením jejich zážitku ze sledování O2 TV potěšíme,“ říká Dana Tomášková.

Aplikace se bude majitelům televizorů Samsung aktualizovat postupně. V první fázi bude dostupná pro modely vyrobené v letech 2019, 2020 a 2021. V příštím týdnu poté přijdou na řadu starší zařízení s rokem výroby 2017 a 2018.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0