Seznam spouští placenou službu Seznam Premium pro sledování videa bez reklam

DomůByznys

Seznam spouští placenou službu Seznam Premium pro sledování videa bez reklam

Tuzemská internetová jednička Seznam.cz nabízí novou službu Premium. Nabízí v ní konzumaci videoobsahu bez reklam.

Mastercard investuje do simulační platformy Cyber Front
DDoS útoky na české firmy jdou hlavně z Asie
Muskův start-up vybírá 6 miliard USD, aby mohl konkurovat OpenAI
Aukro nově povede Sadílek, portál za rok prodal zboží za 3 miliardy Kč

Tuzemská internetová jednička Seznam.cz nabízí novou službu Premium. Nabízí v ní konzumaci videoobsahu bez reklam.

Seznam Premium přináší možnost sledování videoobsahu na službách Seznamu bez reklam a získání statusu „Premium člena“. Seznam Premium bude zpoplatněné – lidé si mohou objednat roční předplatné za 339 korun.

„Existuje skupina uživatelů internetu, kterou obtěžuje nebo rozptyluje videoreklama. A přesně na ně míří náš nový produkt Seznam Premium. Za méně než 29 Kč měsíčně totiž budou moci sledovat videa na všech našich službách bez reklamních spotů. Služba bude dostupná na všech typech zařízení, tedy jak na stolních počítačích, tabletech, tak na mobilních telefonech a chytrých televizorech, které podporují Seznam.cz přihlášení. Zároveň je potřeba zdůraznit, že náš vlastní obsah budeme lidem pořád nabízet zadarmo. Na tom se nic nemění,“ vysvětluje Igor Kalaš, ředitel Business Developmentu Seznam.cz.

Seznam Premium funguje i jako jistý typ exkluzivního členství, protože profil každého předplatitele se bude zobrazovat s motivem korunky, a stejně tak bude označený i v diskuzích pod články.

Službu je možné si zřídit prostřednictvím uživatelského profilu na Seznam.cz či skrze nákup v mobilních aplikacích Seznam.cz a Televize Seznam na zařízeních s operačními systémy Android a iOS. Jakmile uživatel službu uhradí a přihlásí se na svůj seznamácký účet, jsou mu všechny benefity ihned dostupné.

Zdroj: Seznam.cz

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0