Samsung uvedl paměťové karty PRO Endurance pro bezpečnostní a automotive kamery

DomůHardware

Samsung uvedl paměťové karty PRO Endurance pro bezpečnostní a automotive kamery

Samsung představuje nové paměťové karty PRO Endurance určené zejména pro bezpečnostní a automobilové kamery.

Společnost Lenovo uvedl na veletrhu CES ThinkBook 16p
Dell uvádí nové notebooky XPS s Intel Core i9k
HP představuje nabídne pracovní stanice Z4 Rack G5 od 90 tisíc Kč
Dell uvedl nové monitory Alienware 25 a 27 pro gamery

Samsung uvedl paměťové karty PRO Endurance pro bezpečnostní a automotive kamery . Trvanlivější karty s vyšší kapacitou dle výrobce vydrží až 16 let kontinuálního záznamu.

Novou microSD kartu Samsung PRO Endurance představila společnost Samsung Electronics. Hodí se především pro náročné využití v bezpečnostních a automobilových kamerách, dveřních zabezpečovacích systémech, nositelných sportovních kamerách apod. Mezi její největší přednosti patří dlouhá životnost a vynikající výkon při dlouhodobém záznamu i přehrávání. MicroSD karty PRO Endurance jsou na českém trhu dostupné od 3. května 2022 s kapacitou 32 GB za doporučenou maloobchodní cenu 379 Kč, s kapacitou 64 GB za 579 Kč, s kapacitou 128 GB za cenu 879 Kč a s kapacitou 256 GB za 1 779 Kč.

 „Průmyslové kamery, domácí bezpečnostní systémy, kamery na palubní desce – zájem o náročná dlouhodobá špičková bezpečnostní řešení stále roste. A karta PRO Endurance dokáže tyto vysoké nároky uspokojit,“ říká KyuYoung Lee, viceprezident paměťové divize Samsung Electronics. „Běžní i firemní zákazníci můžou klidně spát, naše nové paměťové karty zvládají kontinuální záznam ve vysokém rozlišení i v extrémních podmínkách.“ 

Vylepšená odolnost

Karty PRO Endurance jsou vybaveny špičkovou flash pamětí NAND a dokážou pořizovat záznam kontinuálně v délce až 16 let (140 160 hodin), takže uživatelům neujde skutečně ani jediný důležitý okamžik. Jediná karta PRO Endurance tak vydrží zhruba stejně dlouho jako 33 obvyklých paměťových karet, u nichž záleží především na rychlosti. Majitelé tak ušetří peníze na výměnu karet a můžou si být jisti, že je záběr skutečně nepřetržitý.

Lepší výkon 

Nové paměťové karty Samsung zároveň nabízejí úctyhodnou rychlost čtení i zápisu (až 100 MB/s, resp. 30 MB/s). Patří do třídy 10 s přenosem videozáznamů v kategorii U3 (UHS Speed Class 3) a V30 (Video Speed Class 30). Díky tomu se výborně hodí pro velké soubory se záznamem ve vysokém rozlišení (Full HD, 4K).

Dlouhodobá výdrž 

Venkovní bezpečnostní systémy či sportovní kamery často fungují v náročných přírodních podmínkách, což klade velké nároky i na paměťové karty. Karta PRO Endurance díky svým vlastnostem obstojí i v extrémním zatížení – je odolná v šesti ohledech. Kromě vody, magnetického pole, rentgenového záření a extrémních teplot nově vydrží i pád a opotřebení.

Karty jsou k dispozici ve čtyřech variantách s různou kapacitou – 32, 64, 128 a 256 GB. Po celém světě se začínají prodávat od 3. května.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 2