Sharp uvádí novou řadu barevných multifunkčních tiskáren formátu A3 Future Workplace

Domů3D tisk

Sharp uvádí novou řadu barevných multifunkčních tiskáren formátu A3 Future Workplace

Sharp uvádí novou řadu barevných multifunkčních tiskáren formátu A3 Future Workplace pro hybridní pracoviště.

Startup Twinzo vytvářející 3D modely továren i měst získal investici 56 milionů Kč
Y Soft začíná překládat své online 3D výukové lekce pro české školy
Y Soft představil integrovaný terminál s novými funkcemi RICOH
Dassault uvádí nové cloud služby v 3D pro spolupráci týmů a uplatnění studentů

Společnost Sharp oznámila uvedení nové řady multifunkčních tiskáren A3 Future Workplace, která rozšiřuje ekosystém chytrých kancelářských nástrojů Sharp.

Patnáct nových barevných multifunkčních tiskáren v řadách BP-70C/60C/55C/50C s rychlostí tisku 26 až 65 stran za minutu nabízí podle výrobce uživatelům snadnou konektivitu a moderní zabezpečení.

Bezproblémová konektivita pro hybridní kancelář

Nové modely Sharp jsou vybaveny nativním konektorem pro Microsoft Teams, což znamená, že zaměstnanci mohou snadno tisknout a skenovat dokumenty ze svých kanálů a složek MS Teams. Mobilní aplikace Synappx Go navíc umožňuje bezkontaktní a vzdálený tisk z chytrých telefonů a mobilních zařízení. Pro ještě větší flexibilitu mohou uživatelé bezdrátově tisknout z jakéhokoli notebooku, tabletu nebo chytrého telefonu s podporou Wi-Fi, a to bez nutnosti složitého nastavování. Stačí naskenovat QR kód z panelu tiskárny nebo přiblížit k tiskárně mobilní zařízení. Prostřednictvím NFC tak dojde k automatickému propojení a následné možnosti tisku nebo skenování.

Chytré funkce navržené pro budoucnost, připravené na dnešek

Kromě stylového a moderního vzhledu nabízejí multifunkční tiskárny Future Workplace také řadu funkcí pro úsporu času a intuitivní ovládání. Přizpůsobitelný 10,1palcový dotykový ovládací LCD panel se sklopnou obrazovkou nabízí konzistentní uživatelské rozhraní společné pro celou současnou řadu zařízení Sharp, což zvyšuje uživatelský komfort a umožňuje těm, kteří již zařízení Sharp znají, být ihned připraveni k práci. Nové multifunkční tiskárny jsou vysoce odolné a umožňují vzdálený monitoring a správu bez omezení na umístění. Pro řadu tiskáren Future Workplace je k dispozici cloudový Portál aplikací Sharp, který poskytuje administrátorům možnosti rozšíření cloudových konektorů a aktualizací. Multifunkční tiskárny jsou tak vždy aktuální a poskytují uživatelům nejnovější funkce a zabezpečení.

Bezkonkurenční zabezpečení pro ochranu uživatelů, zařízení a dat

Nové modely jsou vybaveny zabezpečením, které chrání každé zařízení – i data, která zpracovává. Zabezpečení na bázi systému BIOS okamžitě zabrání spuštění zařízení v případě zjištění chyb a předinstalované kořenové certifikáty zabrání neoprávněnému použití zařízení. Nové multifunkční tiskárny zvyšují laťku díky řadě špičkových bezpečnostních funkcí, integrují se také do širších bezpečnostních strategií a zahrnují podporu antimalwaru BitDefender – díky tomu je pro týmy IT mnohem snazší zajistit bezpečnost dat, zařízení a sítí.

Podpora cílů podniků v oblasti ochrany životního prostředí 

Ochrana životního prostředí je nyní pro mnoho podniků klíčovým hlediskem. Nové multifunkční tiskárny Sharp přinášejí významné ekologické výhody a ve srovnání s předchozími generacemi přinášejí až o 27 {94956223523e30c8113a3a8d6a5ce4812a2cbdf57d9d14e19ce953758f5ce762} vyšší úsporu energie. Nové možnosti vzdálené správy navíc pomáhají výrazně snížit emise oxidu uhličitého spojené s údržbou na místě.

Alexander Hermann, prezident Sharp Information Systems, uvádí: „Chápeme, že hybridní svět práce vyžaduje širší konektivitu a lepší zabezpečení – bez kompromisů v oblasti snižování dopadu na životního prostředí. Proto jsme se v naší nové řadě multifunkčních tiskáren zaměřili na splnění všech těchto bodů a zavázali jsme se je rozvíjet pro celý ekosystém Sharp. Společně s našimi produkty a službami můžeme našim zákazníkům pomoci vybudovat flexibilnější a bezpečnější pracoviště vhodná pro budoucnost.“

Tyto nové modely budou již od června k dispozici u společnosti Sharp a jejích partnerů. Později v průběhu roku rozšíří Sharp svoji nabídku také o řadu černobílých modelů.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 1