T-Mobile v Česku po vlastních telefonech začne prodávat i tablet, má čistý Android

DomůTELCO

T-Mobile v Česku po vlastních telefonech začne prodávat i tablet, má čistý Android

Mobilní operátor T-Mobile začíná prodávat vlastní tablet s názvem T Tablet. Navazuje na smartphony T Phone a T Phone Pro, které se na trh dostaly před rokem.

Kingston uvádí nové balení čtečky Workflow
BenQ a Zoom uvádí videokonferenční displeje do zasedaček
Dell představuje nový 24palcový dotykový monitor pro hybridní práci
Tech Data díky spolupráci s Ukonic přivede do Čech Xbox Mini Fridge

Mobilní operátor T-Mobile začíná prodávat vlastní tablet s názvem T Tablet. Navazuje na smartphony T Phone a T Phone Pro, které se na trh dostaly před rokem. Operátor tablet vyvinul s Googlem a k dispozici je čistý Android.

T Tablet má osmijádrový čip MediaTek Dimensity 700, 6 GB RAM, 128GB úložiště, 10,4” displej s rozlišením 1000 × 1200 pixelů (220 ppi), 7000mAh baterii, IP52, 8Mpx fotoaparát, slot pro karty microSD (až 2 TB), podporu Wi-Fi 5, bluetooth 5.1 a 5G (SIM a eSIM).

Součástí je Android 13 a slibovaná podpora na dvě velké aktualizace, čtyři roky softwarové podpory a tři roky bezpečnostních aktualizací.

Nový T Tablet si mohou zákazníci T-Mobilu pořídit už od 999 Kč s tarifem Neomezeně XL s výhodou a bez jakýchkoliv závazků za 5 999 Kč. Za velmi příznivou cenu získají zařízení s 10,4palcovým displejem, podporou sítí 5G prostřednictvím klasické SIM karty i eSIM a 128GB úložištěm s možností rozšíření paměťovou kartou microSD s kapacitou až 2 TB. T Tablet je vybaven také hlavním fotoaparátem s rozlišením 8 Mpx a 2Mpx senzorem hloubky, stejně jako 8Mpx selfie kamerou pro videohovory. Srdcem tabletu je čipová sada MediaTek Dimensity 700 podporovaná 6 GB operační pamětí. Operačním systémem je nejnovější Android 13.

Neustále pracujeme na tom, aby co nejvíce lidí v zemi mohlo využívat ty nejmodernější technologie. Nadále rozšiřujeme pokrytí 5G a vedle našeho T Phone je nyní i T Tablet dalším zařízením, které poskytne nejen našim zákazníkům možnost připojit se k této síti kdekoliv. Cenově dostupný T Tablet je skvělou volbou pro studenty, kteří se právě teď vracejí do škol, i všechny ostatní, kteří potřebují pracovat na cestách, spojit se se svými blízkými nebo se jen bavit,“ říká Maximiliano Bellassai, Chief Commercial Officer, T-Mobile Česká republika.

Nový T Tablet je konstruovaný tak, aby mohl spolehlivě sloužit svým majitelům po mnoho let. Jeho kvalitní zpracování splňuje podmínky certifikace odolnosti proti prachu a vodě na úrovni IP52. Baterie o kapacitě 7 000 mAh poskytne dostatek energie na používání tabletu během celého dne a hmotnost 488 gramů podporuje mobilitu zařízení. Díky spolupráci se společností Google garantuje T-Mobile softwarový upgrade na dvě následující verze operačního systému Android a poskytování bezpečnostních aktualizací po dobu sedmi let.

T Tablet bude zákazníkům k dispozici od 24. srpna za zvýhodněnou cenu v rámci jejich tarifu, nebo i bez závazku ve všech prodejnách T-Mobilu.

Vylepšení pro T Phone a T Phone Pro

Po roce od uvedení smartphonů T Phone a T Phone Pro přichází T-Mobile s řadou jejich vylepšení. Oba smartphony, nově dostupné v exkluzivních barvách Dusty Grey a Moonlight Blue, mají nyní větší kapacitu uložiště a nejnovější Android 13. T Phone navíc získal kvalitnější selfie fotoaparát, a především rozhraní NFC, takže nyní umožňuje bezdotykové placení prostřednictvím služby Google Pay.

„O naše smartphony byl obrovský zájem a všechny jejich dodávky se rychle vyprodaly. Jejich vylepšené verze poskytují dvojnásobnou úložnou kapacitu a obě verze T Phone jsou nově vybaveny funkcí NFC pro možnost bezdotykových plateb nebo například snadné párování příslušenství. Základní Cena T Phone zůstává 4 999 Kč a T Phone Pro se zákazníkům představí za příznivější cenu 5 999 Kč,“ dodává Jan Fišer, manažer koncových zařízení v T-Mobile.

Zahájení prodeje v České republice je součástí mezinárodního uvedení na trh společnosti Deutsche Telekom. Nová 5G zařízení budou k prodeji v USA, Německu, Rakousku, Slovensku, Polsku, Chorvatsku, Maďarsku, Černé Hoře, Severní Makedonii a Rumunsku.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0