Dell představuje nový 24palcový dotykový monitor pro hybridní práci

DomůHardware

Dell představuje nový 24palcový dotykový monitor pro hybridní práci

Společnost Dell Technologies představuje nový monitor Dell P2424HT. Jde o první 23,8" dotykový monitor na světě s ethernetovým připojením.

Dell uvádí notebooky pro studenty Chromebook 3100 a Latitude 3120
Martin Maštalír generálním ředitelem Dell Slovensko
Dell uvedl servery PowerEdge pro umělou inteligenci a edge computing
Dell nabídkou služeb zpětného odběru pomáhá firmám s likvidací IT vybavení

Společnost Dell Technologies představuje nový monitor Dell P2424HT. Jde o první 23,8″ dotykový monitor na světě s ethernetovým připojením.

Nabízí FHD rozlišení, konzistentní pokrytí barev a bohaté možnosti připojení k internetu i dalším zařízením. Je navržen s ohledem na maximální uživatelský komfort a vytvoření interaktivního prostředí při práci z kanceláře i pohodlí domova.

Intuitivní ovládání

Monitor Dell P2424HT umožňuje interaktivní ovládání obrazovky všemi deseti – na obrazovce lze dotykově snadno zvětšovat a zmenšovat, odsouvat, otáčet, přetahovat, přidržovat a poklepávat, ale také listovat, komentovat a potvrzovat. To vše v konzistentně živých barvách s pokrytím 99 % barevného prostoru sRGB a širokými pozorovacími úhly díky technologii IPS. Funkce ComfortView Plus navíc pomáhá omezovat potenciálně škodlivé modré záření, aniž by byla ovlivněna věrnost barev.

Spolehlivá konektivita

Připojení prostřednictvím kabelu USB-C nabízí napájení o výkonu až 90 W, zatímco konektor RJ45 umožňuje stabilní pevné ethernetové připojení. Díky vestavěným rozhraním včetně HDMI, DisplayPort a dvou rychle přístupných portů USB se monitor stává efektivním nástrojem pro práci odkudkoli.

Promyšlený design

Konstrukce kloubového stojanu umožňuje naklonit obrazovku do vhodného úhlu pro pohodlné dotykové ovládání. Nastavit je možné výšku a úhel náklonu ve třech osách, zatímco funkce Dell Power Button Sync umožňuje uživateli současně zapnout monitor a připojený počítač Dell jedním stiskem.

Monitor má certifikaci ENERGY STAR, TCO Certified Edge a EPEAT Gold.

KOMENTÁŘE

WORDPRESS: 0
DISKUZE 0